Szukaj

Prawdziwa petarda! Iga Lis spotyka się z najpopularniejszym muzykiem w Polsce?!

Iga Lis i Taco Hemingway sa parą

Iga Lis i Taco Hemingway sa parą

Iga Lis i Taco Hemingway są parą?

Obie córki Kingi Rusin od dawna zawojowały polskie media. Ich profile społecznościowe śledzi mnóstwo fanów, natomiast portale plotkarskie ochoczo donoszą o ciekawym życiu Poli oraz Igi Lis. Ostatnio Pudelek informował o rewelacjach związanych z życiem osobistym Poli, która rzekomo jest zakochana w początkującym piłkarzu.

Teraz okazuje się, że siostra Poli – Iga również nas zaskoczyła. Jak wytropił wspomniany portal, córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, jest w związku z bardzo popularnym w Polsce muzykiem, Taco Hemingwayem, czyli 27-letnim Filipem Szcześniakiem. Taco jest muzykiem bardzo popularnym wśród nastolatków, ostatnio zdobył Fryderyka, wydał również kilka płyt, które stały się hitami. Jego ostatni krążek, nagrany z idolem nastolatek, Quebonafide, z impetem zdobywa rynek muzyczny.

Okazuje się, że Taco zakochał się w córce Kingi RusinIdze Lis. Para podobno spotyka się już od pewnego czasu:

 Iga i Taco spotykają się od dłuższego czasu, ale unikają rozgłosu i nie chcą się afiszować. Zwłaszcza Iga, która właśnie zakończyła międzynarodowe matury, nie chce być bohaterką plotkarskich skandali – donosi Pudelek.

Kinga Rusin informowała wcześniej, że jej córka Iga planuje studiować za granicą, z dala od rodziców i show-biznesu. Iga być może wybierze Londyn, w którym rzekomo pomieszkuje jej ukochany Filip. Dociekliwy portal doszukał się nawet podobieństwa Igi do zdjęcia dziewczyny z okładki płyty Taco Szprycer.

Czekamy zatem na rozwój sytuacji i konkretne potwierdzenie tej rewelacji.

Kinga Rusin cała w nerwach skarży się na Igę Lis! „Ma tendencję do przesadzania”

Kinga Rusin zapłaci fortunę za edukację Igi Lis. Już wiemy ile kosztują jej studia w Londynie

UPS! Pola Lis nieźle wkopała ojca! Ujawniła treść ich prywatnej korespondencji i bezlitośnie wyśmiała Tomasza Lisa! „Padłam!”


Taco Hemingway Szprycer - okładka płyty

Taco Hemingway Szprycer - okładka płyty

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×