Iga Lis pokazała zdjęcia z wakacji w raju. Przez przypadek pokazała Taco Hemngwaya? UPS…

Iga Lis i Taco Hemingway w USA

Iga Lis i Tago Hemingway razem na wakacjach w USA?

Niedawno media plotkarskie obiegła ciekawa informacja, że Taco Hemingway spotyka się ze starszą córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa Igą Lis. Wszystko na to wskazuje, że coś jest na rzeczy, bowiem Iga i Taco wspólnie pojawili się na kilku imprezach. Byli na prywatce, a następnie na Orange Warsaw Festival.

Temat się wyjaśnił, gdy Taco i Iga wybrali się na wspólne wakacje, a podczas podróży okazywali sobie jednoznaczne czułości. Szczególnie Iga była bardzo czuła w stosunku do Taco:

Tak, Taco i Iga są parą. Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki – czytamy w jednym z tabloidów.

Jak wiemy, Iga Lis była z muzykiem na wakacjach w Grecji, czego dowodem są zdjęcia na jej Instagramie. Jak widać związek córki gwiazdy TVN z popularnym raperem kwitnie. Iga jest atrakcyjną dziewczyną, ma znanych rodziców, natomiast Taco nie jest już ze swoją byłą dziewczyną Kasią, z którą był związany kilka lat.

Okazuje się, że Iga z nowym chłopakiem prawdopodobnie przebywają obecnie na swoich kolejnych wspólnych wakacjach. Tym razem Iga wybrała wersję luksusową, jest bowiem w USA! Iga tradycyjnie podzieliła się z internautami serią pięknych fotek z podróży, na których możemy podziwiać Park Narodowego Canyonlands.

Iga jest obecnie we wschodniej części stanu Utah w Stanach Zjednoczonych, podziwia spektakularne widoki centralnej części Wyżyny Kolorado. Młodsza córka Rusin pokazała zdjęcie na którym widać męską postać, zatem czy to jest Taco? Poza tym, kto jest autorem jej pięknych zdjęć na skale?

„Tak mnie wkur**a kiedy…”. Taco Hemingway o kłopotach w związku! To kolejna piosenka o Idze Lis?

Córka Kingi Rusin na bajkowych wakacjach w Los Angeles! Zmysłowa Iga Lis pokazała genialną fotkę! Czy jest z nią ukochany Taco Hemingway?

Taco Hemingway namieszał w rodzinie Igi Lis. Szykuje się afera roku!


Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×