Mamy to! Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na zabawie w Londynie! Nie tak wyobrażaliśmy sobie ich pierwsze wspólne zdjęcie

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Taco Hemingway Iga Lis w Londynie

Jak donoszą od dawna tabloidy, córka Kingi RusinIga Lis – związała się z przystojnym polskim raperem o pseudonimie Taco Hemingway. Para wielokrotnie sugerowała swoim zachowaniem, że faktycznie jest razem: wspólne wakacje, wypady do Trójmiasta, zakupy w Londynie, romantyczne sesje na Instagramie. Jednak sam Taco nigdy związku z Igą nie potwierdził oficjalnie. Muzyk raczej stroni od wywiadów i mediów.

Obecnie związek rapera z córką Kingi Rusini i Tomasza Lisa przybrał na sile. Filip Szcześniak, bo tak się nazywa raper, zamieszkał z Igą w Londynie!

Przypomnijmy, że pociecha gwiazdy TVN-u, wyjechała do stolicy Wielkiej Brytanii i tam podjęła wyższe studia. Od tego czasu w mediach ucichło w temacie rzekomego romansu Igi i Taco. Aktualnie pojawiły się już nowe doniesienia, że młodzi kochankowie wspólnie wynajmują apartament w Wielkiej Brytanii. Wiadomo również, że para, którą dzieli 10 lat różnicy, spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Nie odmawiają sobie przyjemności, byli nawet razem w londyńskim Hyde Parku, gdzie oddali się szalonym świątecznym rozrywkom w stworzonym na tę okazję miasteczku Winter Wonderland.

Piękne foto z karuzeli pojawiło się w internecie, zamieścił je producent wielu hitów Taco – Borucci. Zatem jest to pierwsze oficjalne wspólne zdjęcie kochanków.

Ciekawe, co na to Kinga Rusin i Tomasz Lis?

Kinga Rusin otworzyła samochód, a w nim… Taco Hemingway! Paparazzi dokonali niesamowitego odkrycia!

Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!

Iga Lis pokazała zdjęcia z wakacji w raju. Przez przypadek pokazała Taco Hemngwaya? UPS…


Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Iga Lis na wakacjach w USA z Taco?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×