Szukaj

Iga Lis i Taco Hemingway całują się w pustym kinie! Córka Kingi Rusin pokazała, na co ją stać!

Taco Hemingawy i Iga Lis

Iga Lis uczciła urodziny swojego ukochanego. Opublikowała zdjęcie z Taco Heminway'em. Zobacz, co przedstawia i jak zareagowali fani pary. 

Iga Lis i Filip Szcześniak, znany lepiej pod pseudonimem Taco Hemingway, są parą od kilku miesięcy. Chociaż początkowo ukrywali łączące ich uczucie, wygląda na to, że dłużej nie zamierzają tego robić. Młoda dziennikarka, by uczcić urodziny swojego ukochanego, które przypadały w poniedziałek, zdobyła się na niezwykły gest.

Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym czule całuje rapera w policzek. Nie bez znaczenia jest też sceneria. Para siedziała w pustym kinie. Wydaje się więc, że oprócz nich i fotografa, nie ma ani jednej osoby. Właśnie przez to między młodymi tworzy się niezwykle intymna atmosfera:

29.07 – podpisała zdjęcie Iga.

Niemal natychmiast pod wpisem zebrało się wiele komentarzy fanów, którzy nie tylko składali życzenia raperowi, ale przyznawali, że trzymają kciuki za dalszy rozwój relacji ukochanych:

  • Jesteście najwspanialsi, ależ ja wam kibicuje!
  • Najcudowniejsza para.
  • Fifi jaki szczęśliwy chłop, jejku.
  • Co to za słodkości?
  • Miło patrzeć jak tacy szczęśliwi! Wszystkiego najlepszego Fifi!
Taco Hemingway wyznał miłość Idze Rusin

Dodajmy, że nie tylko Iga Lis nie wstydzi się pokazywać łączącej jej relacji z raperem. Na podobny krok znacznie wcześniej zdecydował się także Taco Hemingway. Raper jest po uszy zakochany w Idze. Muzyk nie widzi poza nią świata, co można usłyszeć w jednej z jego najnowszych piosenek. Właśnie w niej rapuje, że:

Jestem Bonaparte, ona moja Josephine – popadając tym samym w lekki samozachwyt.

Trzymamy kciuki, żeby zakochanym układało się jak najlepiej!

 

View this post on Instagram

29.07 ????

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Zobacz: Taco Hemingway wspiera środowisko LGBT i romantycznie podsumowuje związek z Igą Lis! Kinga Rusin pęknie z dumy słuchając „Pocztówki z WWA”

Zobacz: Kinga Rusin pęka z dumy! Jej nastoletnia córka robi wielką karierę za granicą! Iga Lis błyszczy na łamach popularnego portalu!

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na amorach w sopockim pubie! Namiętne pocałunki i czułości w towarzystwie przyjaciół i Poli Lis. Jak oni się kochają!


Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×