Iga Lis pozuje wtulona w romantycznym uniesieniu! Ale Taco Hemingway aż tak pięknie to nie wygląda…

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Natalia Szroeder i Iga Lis nieźle się zaprzyjaźniły! Odkąd związały się ze swoimi chłopakami nie imprezują oddzielnie! Nowym wspólnym zdjęciem podzieliła się na Intagramie córka Kingi Rusin. Ależ one śliczne! 

Prawdziwe przyjaźnie w show-biznesie to rzadkości. Dobrze wiemy, jak zakończyło się wiele z nich. Prędzej czy później u którejś ze stron rodzi się zazdrość, czy inne niespodziewane zachowania, a wspólne zdjęcia znikaj z social mediów. Zupełnie inaczej będzie chyba w przypadku tego duetu. Mowa o Idze Lis i Natalii Szroeder, które poznały się bliżej dzięki swoim chłopakom.

Jak powszechnie wiadomo, od kilku dobrych miesięcy, córka Kingi Rusin spotyka się z Taco Hemingweyem, a wokalistka zakochana jest w Quebonafide. Muzycy często wyjeżdżają, koncertują i imprezują razem. Nic więc dziwnego, że zawsze towarzyszą im ich ukochane.

Ostatnio panie widziane były na trybunach Stadionu Narodowego podczas jednego z meczów jaki rozegrała tam reprezentacja polski w piłce nożnej. Widać było, że śliczne gwiazdy świetnie się dogadują i lubią przebywać w swoim towarzystwie. Teraz mamy na to kolejny dowód. Na instagramowej relacji i tablicy Igi, pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Na jednym z nich towarzyszy im jeszcze narzeczona Jankesa, znanego z Radia Eska. Dziewczyny raperów przytulone do siebie z chęcią zapozowały do zdjęcia i szczerze się uśmiechały.

Spójrzcie na zdjęcie i sami oceńcie. To chyba nowa najgorętsza przyjaźń w polskim show-biznesie!

View this post on Instagram

rozważne i romantyczne

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa opublikowali wspólne oświadczenie! “Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prośby”

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway oraz Quebonafide i Natalia Szroeder przyłapani przez paparazzi! Tyle sław w jednym miejscu!

Zobacz: Taco Hemingway i Quebonafide ćwiczą kondycję przed koncertami! Iga Lis musi być dumna ze swojego przystojniaka!


Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Iga Lis i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Iga Lis i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×