Kinga Rusin pęka z dumy! Jej nastoletnia córka robi wielką karierę za granicą! Iga Lis błyszczy na łamach popularnego portalu!

Kinga Rusin dumna z Igi Lis

Kinga Rusin dumna z Igi Lis

Iga Lis osiągnęła kolejny wielki sukces, opublikowała już drugi tekst w poczytnym zagranicznym portalu Politico. Córka Kingi Rusin debiutowała na łamach polskiego Vogue'a, a teraz pisze dla wspomnianego portalu. Mama jest z niej bardzo dumna, czego dowód dała na Instastory.

Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, idzie w ślady rodziców i stawia pierwsze kroki w dziennikarstwie. Debiutowała tekstem, który opublikowała w internetowym wydaniu polskiego Vogue’a, był to przewodnik po Londynie jej autorstwa. Potem przyszedł czas na podbój zagraniczny. Pierwszy artykuł opublikowany w Politico dotyczył Brexitu.

Kinga Rusin, rzadko coś wstawia na swoim Instastory, co dotyczy tylko i wyłącznie spraw prywatnych. Tym razem jednak nie wytrzymała i z nieukrywaną satysfakcją umieściła post, w którym chwali się kolejnym sukcesem córki, drugą publikacją na stronach prestiżowego Politico. Był to screen shot z artykułem Igi, z jej nazwiskiem zaznaczonym czerwonym wirtualnym markerem.

Widać, że Rusin jest bardzo dumna z córki! Ppublikacja – podobnie jak poprzednia – dotyczyła spraw politycznych, tym razem związanych ze zmianami w brytyjskim rządzie. Tematy wybierane przez Igę są bardzo ambitne. Potwierdza się tu opinia o dziewczynie, że jest niezwykle zdolna i pracowita, a także nie stroni od wyzwań.

Co studiuje Iga Lis?

Od września ubiegłego roku Iga Lis mieszka i pracuje w Londynie. 19-latka studiuje historię i stosunki międzynarodowe w London School of Economics, uczelni uchodzącej za jedną z najważniejszych szkół wyższych specjalizujących się w ekonomii i naukach społecznych. Informację, że Iga dostała się do tak prestiżowej uczelni, potwierdziła jej mama Kinga Rusin.

Wygląda na to, że Iga  w przyszłości planuje pójść w ślady rodziców i zająć się poważnym dziennikarstwem. To spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy wróżyli jej karierę modelki. Zamiłowanie do dziennikarstwa wyniosła z domu.

Wróżymy Idze wielką karierę dziennikarską.

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na amorach w sopockim pubie! Namiętne pocałunki i czułości w towarzystwie przyjaciół i Poli Lis. Jak oni się kochają!

Zobacz: Iga Lis śliczna jak z okładki „Vogue’a” śmiga po Warszawie na hulajnodze! Nastolatka pochwaliła się swoim niedzielnym obiadem za 7 złotych!

Zobacz: Iga Lis zaszalała z kolorem w salonie piękności! Tak zmienia się dla Taco Hemingwaya! Wszystko uwiecznili paparazzi!


Kinga Rusin artykuł córki

Kinga Rusin artykuł córki

Kinga Rusin dumna z Igi Lis

Kinga Rusin dumna z Igi Lis

Kinga Rusin - artykuł Igi Lis

Kinga Rusin - artykuł Igi Lis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×