Iga Krefft zrzuciła ubrania i pokazała WSZYSTKIE tatuaże. Właśnie zrobiła sobie osiemnasty. Ma szczególne znacznie

Iga Krefft

Iga Krefft

Iga Krefft, aktorka  znana z serialu M jak Miłość, pokazała wszystkie tatuaże. Ma ich aż 18. Gwiazda o ozdabianiu swojego ciała marzyła już od dziecka.

Iga Krefft w show-biznesie obecna jest od dziecka. Swoją karierę zaczęła od roli w M jak Miłość. To tam stawiała pierwsze kroki przed kamerą. W serialu, który kochają polscy widzowie, wciela się w postać Uli Mostowiak – adoptowanej córki Hanki i Marka.

Na plan hitu TVP trafiła, mając zaledwie kilka lat. Dorastała na oczach fanów. Teraz jest już dorosłą kobietą, a w serialu ma własny dosyć rozbudowany wątek. Jej perypetie śledzone są z wypiekami na twarzy, ponieważ w życiu jej bohaterki nie brakuje ciekawych zwrotów akcji i miłosnych rozterek.

Serialowa Ula jest właścicielką siedliska w rodzinnej miejscowości Mostowiaków. Ponad rok temu scenarzyści zdecydowali się wysłać bohaterkę do Australii, a tym samym Iga nie pojawiała się na planie. Niedawno wróciła do serialu i już na starcie sporo namieszała.

Graną przez nią postać znowu czekają prawdziwe życiowe wyzwania. A widzowie już nie mogą doczekać się najnowszych odcinków z jej udziałem.

Iga Krefft – wszystkie tatuaże. Gdzie ma i jakie?

Postać Igi Kreft w serialu zawsze był trochę niepokorna i jak nikt potrafiła wpędzić się w kłopoty. W życiu jednak jest stateczną kobietą, która zdecydowanie wie, czego chce. Ma też wielkie marzenia, a jednym z nich było posiadanie tatuaży.

Od dziecka marzyła, by w ten sposób ozdobić swoje ciało. Gdy tylko było jej to dane, postanowiła zrealizować dziecięce plany i teraz jest posiadaczką aż osiemnastu tatuaży.

18. Tyle mam tatuaży. Każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny i wyjątkowy. Marzyłam o tatuażach od dziecka i zawsze chciałam mieć różne , obrazki, słowa, które będą dla mnie pamiątkami. Ten, który widzicie na zdjęciu jest ostatnim, osiemnastym.

Każdy z tatuaży, który umieściła na swoim ciele ma dla niej wyjątkowe znaczenie. Ostatni jest cytatem z jej ukochanego filmu.

Lazzaro Felice zobaczyłam prawie dwa lata temu i ten film dotychczas jest dla mnie najpiękniejszym filmem, jaki widziałam. Jest to film, który opowiada o istocie bycia dobrym i jak trudne w nowoczesnym świecie jest bycie dobrym, z gruntu dobrym człowiekiem. Dlatego wybrałam fragment historii, cytat, który był jak miód na me serce…. Wzrusza mnie ten film, dlatego chciałam mieć część tej historii „na sobie”.

Na zdjęciu widzimy jedynie 3 malunki na ciele Igi. Widzimy, że gustuje ona w bardzo delikatnych i subtelnych tatuażach, które idealnie podkreślają jej kobiecą naturę. Jesteśmy ciekawi, czy na tym zakończy swoje marzenia, czy ma już w planach kolejne dziary.

W galerii możecie zobaczyć też pozostałe tatuaże Igi Krefft.


Iga Krefft pokazała tatuaże

Iga Krefft pokazała tatuaże

Iga Krefft pokazała tatuaże

Iga Krefft pokazała tatuaże

Iga Krefft pokazała tatuaże

Iga Krefft pokazała tatuaże

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×