Szukaj

Czołowa gwiazda „M jak miłość” wraca do obsady po długiej przerwie! Mocno namiesza już na starcie

M jak miłość obsada

M jak miłość obsada

Znana i lubiana aktorka po długiej przerwie zdecydowała się wrócić na plan serialu M jak miłość. Zapowiadają się ciekawe zmiany w wątkach kilku bohaterów. Co się wydarzy już pod koniec grudnia?

M jak miłość to jeden z najbardziej uwielbianych seriali w Polsce. Już od dwóch dekad gromadzi on przed telewizorami milionową grupę wiernych widzów. O jego popularności doskonale świadczy ilość zdobytych Telekamer. Serial na swoim koncie ma aż cztery takie wyróżnienia. I pewnie miałby więcej, gdyby nie osiągnięcie maksymalnego limitu zwycięstw w plebiscycie.

Niedawno cała ekipa świętowała 20-lecie emisji pierwszego odcinka. Losy rodziny Mostowiaków z zapartym tchem śledzą widzowie z całej Polski. Nie brakuje wielu zwrotów akcji, które na bieżąco przygotowują scenarzyści. Swoją karierę w najpopularniejszej polskiej telenoweli rozpoczęło wielu aktorów. Sławę dzięki serialowi zdobyła między innymi Małgorzata Kożuchowska, która po 12 latach wcielania się w rolę Hanki Mostowiak zdecydowała się odejść. Dla jej fanów i widzów był to spory cios. Nie pozostawiła jednak żadnych złudzeń co do swojego powrotu, ponieważ jej postać zginęła w wypadku samochodowym.

Rozgłos za sprawą serialu zyskała również Kasia Cichopek, która ani myśli opuszczać planu zdjęciowego. Do gwiazd, które pierwsze kroki w aktorstwie stawiały na planie tej produkcji należy także Iga Krefft.

M jak miłość, Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft)

M jak miłość, Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft)

Iga Krefft wraca do M jak Miłość

Iga Krefft w serialu M jak miłość wcielała się w postać Uli Mostowiak. Swoją przygodę z serialem zaczynała jako kilkuletnia dziewczynka. Grała córkę głównych bohaterów. Teraz jest już dorosłą kobietą i w serialu ma swój własny, dosyć rozbudowany wątek.

Ula prowadzi w rodzinnej miejscowości Siedlisko, w którym przyjmuje turystów. Ponad rok temu scenarzyści zadecydowali, że bohaterka Igi wyjedzie do Australii. W tym czasie aktorka skupiła się na promocji swojej płyty Ofelia. Teraz gdy branża muzyczna przeżywa kryzys przez liczne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, Kreft ma o wiele więcej wolnego czasu.

Luki spowodowane odwołanymi koncertami sprawiły, że gwiazda zdecydowała się wrócić na plan M jak miłość. O szczegółach poinformował Fakt.

Fakt dowiedział się, że pod koniec grudnia do serialu TVP2 wróci dawno niewidziana Ula. Tuż po powrocie do Grabiny dziewczyna poinformuje Marzenkę, że przez ostatnie problemy myśli o… sprzedaniu siedliska i zamieszkaniu w Australii na stałe. Wprowadzi tym spore zamieszanie i strach w życiu bliskich – czytamy w tabloidzie.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na premierowe odcinki z Igą.


Iga Krefft ma już 22 lata

Iga Krefft ma już 22 lata

M jak miłość odcinek 1452, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość odcinek 1452, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość odcinek 1457, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

M jak miłość odcinek 1457, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie to się dziwię ze taka dziwna uroda jest w serialu myślałem że już nie będzie trzeba jej oglądać telewizji ona jest poprostu brzytka

  • Lila pisze:

   Jaka ona gwiazda jeden przypadkowy serial ani urody ani talentu.przestancie z tymi gwiazdami wzrastać.gwiazda to danuta s,aflarska.lub Franciszek pieczka

 • Gość 2 pisze:

  A mi jakoś nie pasują te dzieci serialowe a już Natalka i Ula to w szczególności

 • Gość pisze:

  Niech każdy patrzy na na siebie i dopiero oceni innych dziewczyna się stara

 • Henia pisze:

  A ja jąlubię😀💗

 • Gość pisze:

  Fatalna aktorka a ta jej piosenka to katastrofa

 • Gość pisze:

  I ja jakoś nie czuję do niej sympatii, nie przekonuje mnie jej postać w M jak miłość. A przecież to ciekawa rola, wg tego scenariusza mogła by być pełnokrwistą młodą kobietą szarpaną namiętnościami i zakrętami życiowymi. A jest niestety nudna.

  • Gość pisze:

   Ona nie jest do kochania,nie jesteś żadnym autorytetem by ją oceniać i jej zdolności zawodowe.Gra tę rolę zgodnie ze scenariuszem i jest bardzo fajna młodą kobietą.

  • Gość pisze:

   A dlaczego ine ma prawa do oceny? Aktor to zawód publiczny, gra dla nas, i mamy prawo oceny. Mnie też. Ie przekonuje jej postać, raczej słabo zagrane.

 • Gość pisze:

  Jesteście niesamowici dajcie dziewczynie żyć… piękne śpiewa …i się wyrobi

 • Gość pisze:

  Dlaczego nie miała by wrócić. Trzeba zarabiać na życie. Stara się.

 • Gość pisze:

  Tylko nie Ula

 • Gość pisze:

  Tylko nie Ula!!! Nieciekawa postać, fattalna aktorka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×