Iga Krefft pokazała jak mieszka. Gwiazda „M jak miłość” urządziła sobie klimatyczne gniazdko

Iga Krefft

Iga Krefft

Iga Krefft pokazała jak mieszka. Gwiazda serialu M jak miłość uwiła sobie stylowe i klimatyczne gniazdko. Pochwaliła się zdjęciami swojego salonu.

Iga Krefft swoją karierę na ekranie zaczynała już jako mała dziewczynka. Gdy po raz pierwszy pojawiła się w serialu M jak Miłość, miała zaledwie kilka lat. Od tamtej pory regularnie występuje w telenoweli, a jej losy widzowie śledzą z zapartym tchem. Od kilkunastu lat wciela się w postać Uli Mostowiak, adoptowanej córki jednego z głównych bohaterów. Dorastała na oczach fanów, a teraz postać, w którą się wciela, jest już dorosła i ma własną rodzinę. Jej bohaterka zawsze była trochę niepokorna i wzbudzała sporo kontrowersji w życiu całej rodziny.

Dzięki serialowi stała się bardzo popularna i zyskała liczne grono fanów. Aktorka zaczęła bardzo aktywnie prowadzić swoje social media, gdzie zgromadziła pokaźne grono obserwatorów. Chętnie podglądają oni, to co dzieje się w życiu prywatnym ich ulubienicy.

Iga Krefft pokazała jak mieszka

Iga Krefft na swoim profilu często pokazuje różnego rodzaju sesje zdjęciowe. Profil prowadzi w bardzo spójnej stylistyce i przeważają na nim mocno artystyczne i przemyślane kadry. Rzadko zdarza się, że pojawiają się spontaniczne ujęcia. Aktorka chwali się swoją codziennością, a na niektórych zdjęciach możemy podejrzeć jak mieszka.

25-latka uwiła sobie bardzo stylowe gniazdko. Serialowa Ula mieszka na warszawskim Powiślu i może się pochwalić bardzo klimatycznym lokum. Zdecydowanie tak jak w swoich stylizacjach, tak samo w wystroju czterech ścian postawiła na styl vintage. Nie brakuje u niej stylizowanych mebli, oraz mnóstwa ciekawych dodatków. W mieszkaniu ma kilka interesujących obrazów, oraz grafik. Może się także pochwalić sypialnią urządzoną w bardzo romantycznym stylu. Widać, że uwielbia drewno i to ono jest materiałem, który przeważa we wnętrzach. W salonie Igi nie brakuje wygodnej kanapy, na której chętnie wyleguje się jej ukochany pies.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Jest też stylowa komoda, jasny dywan, ława, oraz sporo roślin, które zdecydowanie pasują do tego wnętrza. Nie brakuje też kilku nowoczesnych lamp. Iga może się też pochwalić pokaźną biblioteczką. Trzeba przyznać, że aktorka urządziła sobie piękne gniazdko. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia.


Iga Krefft pokazała jak mieszka

Iga Krefft pokazała jak mieszka

Iga Krefft pokazała jak mieszka

Iga Krefft pokazała jak mieszka

Iga Krefft pokazała jak mieszka

Iga Krefft pokazała jak mieszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×