Szukaj

Skromniutka Ula z “M jak miłość” pokazała się nago! Fani przecierają oczy

Iga Krefft w ciąży

Iga Krefft nago w wannie

Iga Krefft znana przede wszystkim z popularnego serialu M jak miłość uwielbia zaskakiwać swoja odwagą. Aktorka w serialu wciela się w postać skromnej Uli, jednak na swoim Instagramie aktorka jest drapieżnym wampem. Tym razem Iga pokazała się światu nago podczas kąpieli w wannie. 

Rozbierane zdjęcia Uli z M jak miłość

Iga Krefft polskim widzom jest znana tylko z serialu M jak miłość. W produkcji TVP opowiadającej o rodzinie Mostowiaków aktorka wciela się w postać skromnej Uli, córki Marka. Prywatnie Iga jest jednak przeciwieństwem swojej serialowej bohaterki. Aktorka uwielbia eksponować swoje kobiece wdzięki na Instagramie, zatem jej profil aż kipi od negliżu. Na niektórych fotkach Iga jest po prostu nie do poznania.

Tym razem aktorka postanowiła zaprezentować się światu prosto z wanny. Serialowa Ula wyskoczyła z ciuszków i pokazała, jak pluska się nago w swojej łazience. Do zdjęcia celebrytka dodała swoje refleksyjne przemyślenia skierowane do fanek:

Laski! Nie wiem jak wy, ale ja to się np bardzo lubię stroić sama dla siebie! Nie wiem jak wy, ale ja to często w domu zakładam do sprzątania ulubioną kieckę, puszczam Madonnę i wiecie co robię… Śpiewam do mopa..? Gorzej…. gadam do siebie po angielsku udając dialogi z komedii romantycznych… Nie wiem jak wy, ale ja kocham założyć biżuterię, wziąć lampkę wina, odpalić kadzidła, Sex w Wielkim Mieście i mogę tak siedzieć siedzieć, aż ta czerwona szminka znajdzie się na brodzie, a ja będę ledwo oddycham od gorącej wody. No tak… to moje tajemnice domowe… A wy co robicie tak tylko, tylko dla siebie? – napisała Iga

Pod zdjęciem nagiej Igi internauci wyrazili swój zachwyt nad jej nieziemskim wyglądem, byli jednak i tacy, których zdaniem fotka aktorki nie powinna trafić do internetu:

To nie nadaje się do upubliczniania – napisała oburzona internautka.

Jak wam się podoba Iga w wannie?

Historyczna chwila! Małgorzata Kożuchowska pozuje ze swoimi córkami! Taka okazja już się nie powtórzy!

Ula z „M jak miłość” wylała z siebie całą frustrację. Poszło o jej nowe usta

Skromniutka gwiazda serialu „M jak miłość” pokazała pazurki! W seksownym bikini wygląda prawie jak Anja Rubik!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×