Awangardowa Iga Krefft zmieniła się w seksbombę! Niesamowite, jak teraz wygląda. Fryzura, makijaż, styl… Przecież to inna osoba

Iga Krefft - metamorfoza

Iga Krefft - metamorfoza

Iga Krefft pochwaliła się efektami spektakularnej metamorfozy. To już nie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a aktorka wygląda niesamowicie. Tylko zobaczcie.

Iga Krefft bardzo wcześnie związała swoje życie z aktorstwem. Gdy miała zaledwie 11 lat trafiła do M jak miłość. Chociaż od tego momentu minęło sporo czasu, nadal wciela się w postać Uli, adoptowanej córki Hanki i Marka Mostowiaków. Rola w serialu przyniosła aktorce niesamowitą rozpoznawalność i mnóstwo fanów, ale także niemałe kłopoty ze zdrowiem.

Niedawno Krefft udzieliła wywiadu magazynowi Party, w którym przyznała, że dwa lata temu zdiagnozowano u niej depresję. Czuła się jak w filmie katastroficznym:

Kiedy dwa lata temu usłyszałam od psychiatry, że mam depresję, było mi potwornie wstyd. Czułam zmęczenie, miałam zaburzenia akcji serca, chciało mi się ciągle spać i płakać. Generalnie całe moje życie wydawało mi się wtedy filmem katastroficznym. […] Choroba była dla mnie w tamtym momencie oznaką słabości i porażki, dlatego powiedziałam rodzicom: „Błagam, nie mówcie o tym nikomu”. Tylko cztery najbliższe mi osoby wiedziały co, się ze mną dzieje.

Iga zdała sobie w końcu sprawę, że wymaga od siebie za dużo. Wraca do zdrowia i bardzo dobrze sobie radzi. Właśnie ogłosiła na Instagramie, że ma niespodziankę dla fanów. Przy okazji pokazała efekty metamorfozy.

Iga Krefft pokazała się po metamorfozie. Jak wygląda?

Iga Krefft na potrzeby nowego projektu muzycznego, zmieniła się nie do poznania. Swoje nowe artystyczne alter ego przedstawiła na Instagramie.

Hi Guys! Jestem Lisa! Miło mi Was poznać! Słuchajcie – już za kilka dni bo 20.09 premiera piosenki „Słony Kiss”, która trochę wprowadzi zamieszanie, ale takie co warto! Na stories łapcie link do presave! Czekają NAGRODY! Ps. Tu Ofelia- przywitajcie miło Lisę- ma trochę złamane serce więc słowa otuchy miłe widziane! LOVE – napisała.

Na zdjęciu ma długie, proste blond włosy i wyrazisty makijaż. Wygląda jak gwiazda disco z lat 80. Trzeba przyznać, że przemiana robi wrażenie.

Pod postem nie brakuje zachwytów, a fani nie mogą się doczekać muzycznej niespodzianki, jaką zapowiada Krefft.

Kim jest Iga Krefft?

Iga Krefft w 2007 roku dołączyła do obsady serialu TVP2 M jak miłość, dzięki któremu zyskała niemałą popularność. Wystąpiła również w młodzieżowym serialu Disney Channel Do dzwonka, a także gościnnie w Na Wspólnej i Diagnozie. Może pochwalić się także imponującymi umiejętnościami wokalnymi, a śpiew to jej wielka pasja. Wzięła udział w 11. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zachwycała metamorfozami. W listopadzie 2019 wydała debiutancką płytę Ofelia — tak także brzmi jej muzyczny pseudonim artystyczny.

Iga Krefft reżyseruje również swoje teledyski. W czerwcu 2021 w serwisie YouTube pojawił się singiel pt. Zakochana w bicie (Miranda).


Iga Krefft - metamorfoza

Iga Krefft - metamorfoza

Iga Krefft - metamorfoza

Iga Krefft - metamorfoza

Iga Krefft - metamorfoza

Iga Krefft - metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×