22-letnia Igra Krefft z „M jak miłość” jest w ciąży! Pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek!

Iga Krefft w ciąży

Iga Krefft w ciąży

Iga Krefft jest w ciąży

Iga Krefft, widzom TVP kojarzy się z serialową Ulą z M jak miłość. Okazuje się, że gwiazda jest w ciąży! Aktorka poinformowała o swoim szczęściu fanów na swoim profilu na Instagramie. Iga wstawiła śliczne zdjęcie, na którym widać wyraźnie jej stan błogosławiony. Gwiazda słodko głaszcze się po zaokrąglonym brzuszku:

Miłość – podpisała swoją najnowszą fotkę.

Ta sama fotka znalazła się także na jej Instastories, tu aktorka napisała już nieco więcej. Stwierdziła zabawnie, że długo się zastanawiała czy podzielić się tą informacją, ale uznała, że i tak niebawem byłoby widać jej ciążowe krągłości. Wiadomość o jej ciąży natychmiast wywołała radość wśród jej fanów. Internauci zasypali ja komentarzami z gratulacjami.

  • Gratulacje! ???

  • Serio serio? ???

  • Brawo brawo 🙂

Warto dodać, ze Iga ma dopiero 22 lata, a od 11 gra w M jak miłość Ulę, czyli adoptowaną córkę Hanki i Marka. Iga Krefft zdradziła w jednym z wywiadów, że jako dziecko bardzo cierpiała z powodu swoich rudych włosów i okrągłej twarzy. Wyznała, że przez oryginalną urodę była prześladowana w szkole.

Ciekawostką jest także fakt, że Iga traktuje grę w serialu jako zajęcie dodatkowe, bowiem jej największą miłością jest muzyka! Kocha komponowanie i śpiewanie. Niedawno wydała nawet swój pierwszy singiel. Jak się okazało, aktualnie kariera i pasje muzyczne Igi muszą poczekać, w końcu wkrótce – zostanie mamą!

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Wiemy już kto zajmie miejsce Natalki w “M jak miłość”! Takiej seksbomby w klanie Mostowiaków jeszcze nie było! Jest idealna!

Zobacz: M jak miłość: Lesbijski romans w serialu! Seksowna policjantka uwiedzie Ulę!

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” ma problemy finansowe? Tu nie ma mowy o żadnej pomyłce!


Aktorka

Aktorka "M jak miłość" Iga Krefft jest w ciąży

Aktorka

Aktorka "M jak miłość" Iga Krefft jest w ciąży

Iga Krefft ma już 22 lata

Iga Krefft ma już 22 lata

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×