Córka Norbiego idzie w ślady ojca. „Nikt nie prosił, każdy potrzebował”. Tata przestrzegał ją przed tą decyzją

Córka Norbiego, Iga Dudziuk, postanowiła pójść w ślady sławnego taty. On sam ją przed tym ostrzegał. Jak jej poszło na starcie?

Norbi (właśc. Norbert Dudziuk) jest aktywny na scenie muzycznej od końca lat 90. Muzyk ma na koncie pięć albumów studyjnych. Jego najbardziej rozpoznawalnymi numerami są m.in.: Kobiety są gorące, Nie zaczepiaj mnie, Pokręciło mi się w głowie, Ballada studencka, Samertajm, Piękny dzień (z Krzysztofem Krawczykiem), Dwójka i trzy zera, I znowu to samo. W ostatnich latach jego kariera muzyczna trochę przycichła. Norbi rozkręcił się za to jako prezenter. W 2018 roku został prowadzącym Jaka to melodia? Rok później zaczął prowadzić Koło fortuny.

Dudziuk radzi sobie całkiem nieźle. Mówił o tym w programie Kuby Wojewódzkiego. Wyjawił, że miesięcznie zarabia aż 50 tysięcy złotych! Zgarnia tyle m.in. na własnym biznesie. Król TVN, podczas wspomnianej rozmowy, powiedział coś, z czym zapewne może się utożsamić wielu obserwatorów kariery Norbiego:

 Nie znam drugiego takiego artysty, którego płyt nawet nie otworzę, a którego tak lubię, jak ciebie.

Muzyk był trzykrotnie żonaty: z JuliąMarleną Marzeną. Ze związku z tą pierwszą ma jedno dziecko. Jest nią cóka Iga Dudziuk, która właśnie poszła w ślady swojego ojca.

Córka Norbiego nagrała piosenkę: Iga Dudziuk – A jednak

Iga Dudziuk, wbrew radom rozpoznawalnego taty, postanowiła rozpocząć karierę muzyczną. Norbi wcześniej ostrzegał ją przed tym. W jednym z wywiadów mówił o zagrożeniach związanych z wykonywaniem zawodu artysty:

To ciężki zawód, jesteś narażony na wiele stresu. Ja to powiedziałem wielokrotnie: Jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby przyjąć na klatę obelgi, pochwały i wszelkie inne rzeczy – nie idź w to, po prostu nie wchodź. Jeżeli chwytasz to, łapiesz i przyjmujesz na klatkę piersiową, to znaczy, że jesteś gotowy i przygotowany do tego zawodu.

Jak widać, córka nie wystraszyła się rad ojca, bo właśnie wystartowała ze swoim pierwszym singlem pt. A jednak, do którego przygotowano klimatyczny teledysk. Debiut załączamy poniżej.

Córka Norbiego, w opisie do utworu, napisała:

„A jednak” to mój debiutancki numer, który został napisany po bolesnym rozstaniu. Dla mnie ten utwór jest ważny pod wieloma względami i powstał dzięki grupie wspaniałych osób. Dziękuję i zapraszam do tej emocjonalnej przygody.

Większości internautów pierwsza piosenka córki Norbiego przypadła do gustu. To tylko niektóre komentarze:

  • Nikt nie prosił każdy potrzebował ! Wielkie ukłony za prawdę jaką w sobie masz !!!
  • Bardzo ładny głos. Świetny tekst . Życzę powodzenia.
  • Piękna piosenka, w sam raz do posłuchania w jesienne długie wieczory.

O Idze wiemy niezbyt wiele. Dziewczyna pochodzi z Olsztyna. Uczyła się w Autorskiej Szkole Musicalowej. Przez pewien czas pracowała w radiu. Jest też aktywna na Instagramie. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z jej profilu na tym portalu.


Iga Dudziuk. Skrin z YT

Iga Dudziuk. Skrin z YT

Iga Dudziuk. Skrin z YT

Iga Dudziuk. Skrin z YT

Iga Dudziuk. Skrin z YT

Iga Dudziuk. Skrin z YT

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×