Szukaj

Ida Nowakowska przez przypadek zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska płeć dziecka

Ida Nowakowska płeć dziecka

Ida Nowakowska jest w ciąży. Czy zdradziła przypadkiem płeć maleństwa? Jak razem z mężem, Jackiem Herndonem, zamierzają wychować dziecko? Spieszymy z odpowiedziami.

Ida Nowakowska zaskoczyła swoich fanów i w programie Pytanie na Śniadanie zdradziła, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Jej koledzy z redakcji stanęli na wysokości zadania – obdarowali ją prezentami i mnóstwem serdeczności. Tancerka wręcz promieniała szczęściem, czemu absolutnie się nie dziwimy, bo spełnia się właśnie jej wielkie marzenie o posiadaniu dziecka. Jak zamierza je wychować i czy zdradziła przypadkiem płeć maluszka?

Jak Ida Nowakowska zamierza wychować dziecko?

Nowakowska i jej mąż Jack Herndon, poznali się na studiach w Stanach Zjednoczonych. Uczyli się aktorstwa i połączyła ich wspólna pasja do sztuki. Zamieszkali razem w USA, ale rozwój kariery Idy w Polsce sprawił, że zdecydowała się wrócić do ojczyzny. Kilka lat później mężczyzna przyjechał w odwiedziny i niespodziewanie się jej oświadczył:

Jack oświadczył mi się nieoczekiwanie podczas pierwszej wizyty w Polsce. Dał mi wtedy pierścionek, który sam zrobił ze złotego drucika. Na nic innego nie było go wtedy stać. Czułam, że to niesamowity facet – wyznała we Fleszu.

Jack w przeszłości był tancerzem oraz aktorem. Obecnie zajmuje się dyplomacją. Jakiś czas temu przeprowadził się do Chin, a następnie, z powodu studiów dyplomatycznych, do Waszyngtonu. Z końcem ubiegłego roku przyjechał do Polski i wreszcie są razem. Nie wiadomo, czy ostatecznie zdecydują się na osiedlenie w Polsce. W rozmowie z Kozaczkiem Nowakowska zdradziła, że jest otwarta na różne opcje. Na temat tego, jak wychowa swoje dziecko, jeszcze przed ogłoszeniem, że jest w ciąży, odpowiedziała:

Na razie jesteśmy w Polsce z mężem. Myślę, że jakby był dzidziuś, to byłby wychowywany w Polsce, ale pozostawiamy otwartość, jeśli chodzi o kierunki życiowe. Nigdy nie wiadomo, co się z nami wydarzy.

Ida Nowakowska zdradziła płeć dziecka? Chłopiec czy dziewczynka?

Zdaje się, że też niechcący, być może podświadomie w ferworze emocji, Ida Nowakowska zdradziła płeć maleństwa. Podczas ogłaszania ciąży w jej oczach pojawiły się łzy. Tomasz Wolny szybko podarował jej chusteczkę. Wydarzyło się też coś bardzo nieoczekiwanego. Gwiazda poczuła, że jej dziecko mocno się rusza.

Dziękuję za tą niespodziankę. Będę to pamiętać do końca życia. Zaczął się ruszać, jak szalony – powiedziała na wizji.

Zauważcie, że użyła rodzaju męskiego, mówiąc te słowa, a jej ubranie w dniu ogłoszenia ciąży było w kolorze niebieskim, który powszechnie uważa się za kolor symbolizujący narodziny chłopca. Czyżby w maju miał przyjść na świat synek prezenterki?


Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×