Szukaj

Ida Nowakowska wrzuciła piękne zdjęcia z paryskiego kościoła. Paulinę Krupińską poruszyła pierwsza fotografia. Nas wszystkie trzy

Paulina Krupińska Ida Nowakowska

Paulina Krupińska Ida Nowakowska

Ida Nowakowska wybrała się na urlop do Paryża. Wrzuciła zdjęcia z kościoła, który zwiedzała. Paulina Krupińska poruszona.

Ida Nowakowska w ciągu ostatnich dwóch lat wyrosła na jedną z najbardziej obiecujących prezenterek polskiej telewizji. Publiczność poznała ją już dekadę temu, gdy występowała w programie You Can Dance. Po latach znowu zaczęła pojawiać się na szklanym ekranie. Tym razem TVN zamieniła na TVP. Przed kamerami radzi sobie świetnie. Posiada także doświadczenie sceniczne, gdyż występowała w Studio Buffo, a nawet tańczyła w nowojorskim Metropolitan Opera.

Polka z amerykańskim paszportem została prowadzącą Pytania na śniadanie i jurorką w tanecznym formacie Dwójki Dance Dance Dance. Publiczność wręcz ją pokochała. Do tego stopnia sprawdziła się w obu rolach, że TVP przygotowało dla niej osobny program – Ameryka da się lubić, oparty na sprawdzonym formacie Europa da się lubić, w którym zamiast o Stanach Zjednoczonych dyskutowano o krajach Unii Europejskiej.

Ida Nowakowska zwiedza Paryż. Dodała zdjęcia z kościoła

Ida Stany Zjednoczone zna jak własną kieszeń. Od najmłodszych lat mieszkała za oceanem. Tam znalazła swoją miłość, a później wyszła za mąż. Przez pandemię koronawirusa para nie mogła się spotkać, jednak aktualnie loty są wznowione i podróżowanie znów jest dozwolone. W związku z tym Ida postanowiła wybrać się na zaległy urlop. Kierunkiem jej podróży stała się Europa, a dokładniej Paryż.

Wczoraj postanowiła zwiedzić piękny paryski kościół. Zdjęcia z wnętrza udostępniła na swoim Instagramie. Natychmiast zareagowała na nie Paulina Krupińska. Najbardziej poruszyła ją pierwsza fotografia.

Polska Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Paryżu. Niedzielo dobranoc… dobranoc Wam… – napisała Ida.

Poruszające jest to pierwsze zdjęcie – napisała Paulina Krupińska.

Fani Idy również postanowili skomentować zdjęcia. Wielu doceniło fakt, że Nowakowska nie wstydzi się udostępniać takich postów.

  • Brawo,ze nie wstydzisz się swojej wiary.
  • Cudowna jesteś…
  • Piękne fotografie.

Również jesteśmy pod wrażeniem wnętrza.


Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

117121908_1159835394394182_1250606142773013548_n
117507551_597209647630833_973336832006091305_n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×