Szukaj

Jakie są ciążowe zachcianki Idy Nowakowskiej? Jej lista przysmaków przeszła prawdziwą rewolucję

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży. Każda kobieta zrozumie, że w tym okresie zdarza się, że menu przyszłej mamy ulega wielkim zmianom. Jakie zachcianki ma gwiazda Pytania na Śniadanie?

Ida Nowakowska spodziewa się pierwszego dziecka. Ona i jej mąż, Jack Herndon, są najszczęśliwsi na świecie. Radosny fakt przekazała na antenie w programie Pytanie na Śniadanie. Była bardzo wzruszona, bo właśnie realizuje się jej największe marzenie.

Tyle się działo w programie, gratulacje, prezenty, mnóstwo serdeczności, że Ida prawdopodobnie niechcący wygadała się tam na temat płci malucha. Kiedy poczuła, że jej dziecko mocno się rusza, powiedziała.

Dziękuję za tą niespodziankę. Będę to pamiętać do końca życia. Zaczął się ruszać, jak szalony – powiedziała na wizji.

Użyła rodzaju męskiego, mówiąc te słowa, więc można się spodziewać chłopca. Sama prezenterka nie zdradziła jeszcze, czy razem z mężem wiedzą, kogo nosi pod sercem. Przyjdzie nam pewnie poczekać do rozwiązania, które najprawdopodobniej nastąpi w maju.

Idy Nowakowskiej nie ominęły także charakterystyczne dla kobiet w ciąży zachcianki. Zdradziła, na co ma apetyt, a co zniknęło z jej menu.

Jakie zachcianki ciążowe ma Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała, jak przechodzi ciąże. Wygląda kwitnąco. Brzuszek ma niewielki i na próżno szukać u niej zmęczenia. Po raz kolejny potwierdziła, że jej stan bardzo ją uszczęśliwia i dodaje skrzydeł. Jakie zachcianki ma w czasie ciąży?

Ciąża absolutnie mnie uskrzydla. Sama się dziwię, że mam taki mały brzuszek, chyba dlatego, że od dziecka kilka godzin dziennie ćwiczyłam balet. Jem dużo kiszonek, papryki, ale tak poza tym za dużo się nie zmieniło. Może oprócz tego, że zamiast lodów (które normalnie kocham), wolę zjeść jakieś słone orzeszki i nie mogę już być taką kawoszką jak kiedyś.

Jak widać, z jej menu zniknęły ukochane lody i duże ilości kawy. Apetyt na słone i kwaśne dla niektórych także jest wskazówką jeśli chodzi o ustalenie płci malucha. Podobno jeśli przyszła mama nie ma ochoty na słodkości, to na świecie pojawi się chłopiec.


Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×