Ida Nowakowska z synkiem zwiedzają Paryż. Pokazała nagranie, które rozczuliło internautów: „Sama słodycz”

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska wybrała się z synkiem do Paryża, czym pochwaliła się w sieci. Nagranie, które udostępniła, rozczuliło internautów. Jak je komentują?

Ida Nowakowska nie narzeka na brak służbowych obowiązków. Nie tylko regularnie pojawia się na planie Pytania na śniadanie, ale także prowadzi program You Can Dance – Nowa Generacja. Niedawno gościła na konferencji, która promowała taneczne show. Jak zwykle zadała szyku (zdjęcia tutaj).

Oprócz pozowania przed obiektywami fotoreporterów gwiazda zgodziła się też porozmawiać z dziennikarzami. W tym m.in. z reporterką Jastrząb Post, która zapytała ją o opinię na temat Tańca z gwiazdami. Ida zradziła, że kibicuje wszystkim uczestnikom:

Lubię zajrzeć do świata tańca, gdziekolwiek on nie jest, bo kocham takie programy. Ale trudno mi powiedzieć komu kibicuję. Kajrę znam, więc jak się kogoś zna to się inaczej patrzy na tą osobę. Tak po prostu jest. To jest też taki program, gdzie widzowie decydują tak jak u nas. To nie jest do końca program o tańcu. To jest jakaś wariacja na temat tańca. Gdzieś wychodzą osobowości, ludzkie charaktery, ale cieszę się, że to wszystko jest oplecione tańcem. Tak jak u nas. To jest program o młodych, odważnych bohaterach, nie tylko o tańcu.

Ida Nowakowska z synkiem w Paryżu. Co na to internauci?

Nowakowska łączy karierę z macierzyństwem. Wychowuje Maksymiliana, który jest owocem miłości jej i męża, Jacka Herndona. Gwiazda TVP aktywnie działa na Instagramie, gdzie co jakiś czas wpuszcza internautów do swojej codzienności. Pokazuje nagrania, których chłopiec jest głównym bohaterem.

Nie inaczej było w piątkowy wieczór, gdy Ida Nowakowska zdradziła, że razem z dzieckiem zwiedzają Paryż. Na tę okazję wybrała przepiękną stylizację, na którą składał się ciemny golf, marynarka i kolorystycznie dopasowane spodnie. Zestaw, który wybrała, świetnie współgrał z odcieniem wózka, w którym woziła Maksymiliana:

Najbardziej podobał mu się Ingres…

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują nagranie, które umieściła gwiazda:

  • Sama słodycz na tym filmiku.
  • Pięknie wyglądacie, widać że styl Riveted idealnie wpasował się francuski krajobraz. Bawcie się dobrze.
  • Najpiękniejszy filmik, jaki dzisiaj zobaczyłam.

Trzeba przyznać, że wideo jest rozczulające.


Ida Nowakowska z synkiem w Paryżu

Ida Nowakowska z synkiem w Paryżu

Ida Nowakowska z synkiem w Paryżu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×