Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

Zdjęcie (1) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[1/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (2) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[2/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (3) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[3/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (4) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[4/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (5) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[5/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (6) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[6/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (7) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[7/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (8) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[8/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Zdjęcie (9) Ida Nowakowska nawet w pracy nie rozstaje się z synkiem. Pokazała zakulisowe nagranie z planu „You Can Dance”. Uroczo!

[9/9] Ida Nowakowska z synkiem na planie You Can Dance

Komentarze

 • Mama dwójki dzieci pisze:

  Wszystko na czarno. Okropne zdjęcia. Takie małe dziecko mądra mama ubiera w jasne kolory. Barwniki do ciemnych kolorów są toksyczne …

 • Gość pisze:

  Wszystko na czarno. Okropne zdjęcia. Takie małe dziecko mądra mama ubiera w jasne kolory. Barwniki do ciemnych kolorów są toksyczne …

 • Gość pisze:

  Wszystko na czarno. Okropne zdjęcia. Takie małe dziecko mądra mama ubiea w jasne kolory. Barwniki do ciemnych kolorów są toksyczne …

 • Gość pisze:

  Dajcie spokój ,każdy ma inną pracę .Akurat Ida może sobie na to pozwolić. Inną mamę stać na to ,żeby mieć nianię do dziecka i inna idzie do pracy ,a dziecko do żłobka.Ida jest fajną,życzliwą dziewczyną dziewczyną .W życiu fajnie jej się poukładało i tyle .

 • Gość pisze:

  Tej pani to już podziękujemy.
  Otwierasz tv a tam wyskakuje Idą.
  Dosc

 • Gość pisze:

  Ida jest tak irytująca, brak jej kultury bycia, życia i nie wiem sama jak to jeszcze ująć. Miliony kobiet, to też młode mamy, zakochane w swoich maluszkach.Jej potrzebny jest dobry psycholog i mówię to całkiem serio

 • Gość pisze:

  Powtórzę ten pierwszy w skrócie: która Polka może sobie pozwolić na chodzenie z dzieckiem do pracy i za takie pieniądze?

 • Gość pisze:

  Wysłałam pierwszy komentarz, a w odpowiedzi przeczytałam, że to już któryś tam. Cenzura?

×