Ida Nowakowska relacjonuje wizytę z synkiem w kościele. Jest pod wrażeniem, jak ksiądz potraktował Maxa. Wideo podbiła serca fanów

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon zabrali synka na mszę świętą dla dzieci. Jakie wideo udostępniła swoim fanom gwiazda Telewizji Polskiej?

Ida Nowakowska to obecnie jedna z największych gwiazd TVP. Obecnie pracuje w Pytaniu na śniadanie, ale też prowadzi wielkie imprezy stacji. Karierę łączy z udanym życiem prywatnym. Od 2015 roku jest żoną Amerykanina Jacka Herndona. Poznali się podczas nauki na Uniwersytecie Kalifornijskim. Miłość między nimi narodziła się dopiero pod koniec studiów. W maju 2021 zostali rodzicami Maksa.

W swoim życiu kieruje się wartościami chrześcijańskimi i deklaruje się jako praktykująca katoliczka i właśnie w takich wartościach zamierza wychować synka. Od najmłodszych lat prowadzi go do kościoła.

Teraz dopiero jako taka dojrzała kobieta rozumiem, co dała mi wiara, co dali mi rodzicie wprowadzając mnie w ten świat. Oczywiście, każdy potem dokonuje własnych wyborów, natomiast to rodzicie wprowadzają nas w pewne tradycje i te wspomnienia. To, co stało się moją najważniejszą drogą jest czymś, co daje mi wiele w życiu. To jest nie do zwerbalizowania. To chciałabym dać mojemu synkowi.

Wychowuje go w duchu praktykowania wiary, ale ma świadomość, że gdy dorośnie, decyzję o kontynuowaniu tej drogi podejmie sam:

A co on potem z tym zrobi, to już zależy od niego samego. To jest dla mnie najważniejsze, aczkolwiek bardzo trudne, więc zobaczymy.

Ida Nowakowska chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia. Najnowszy post pokazuje wizytę rodziny w kościele.

Ida Nowakowska zabrała synka do kościoła

Ida Nowakowska, jak już pisaliśmy, nie kryje, że jest religijna, a wiara jest dla niej wielką wartością. Niedziela jest więc dniem, kiedy razem z mężem zabierają synka na mszę świętą. W ten sposób wychowują go w duchu katolicyzmu. Doświadczeniem postanowiła podzielić się w sieci. Prezenterka opisała, jak Maxa potraktował ksiądz – jest pod wrażeniem jego podejścia do dzieci:

Jesteśmy wdzięczni za cudowne niedziele
Księdzu Piotrowi dziękujemy za piątkę i żółwika, ale przede wszystkim za wielkie serce i wspaniałe podejście do dzieci.
Polecamy mszę dla dzieci w Kościele Św. Krzyża – napisała Ida.

Internauci są zachwyceni świadectwem wiary, jakie daje Ida Nowakowska. Piszą, że to rzadkość we współczesnym świecie. Maks z pewnością wyniesie z domu ważne wartości.


Ida Nowakowska z mężem i synkiem na mszy

Ida Nowakowska z mężem i synkiem na mszy

Ida Nowakowska z mężem i synkiem na mszy

Ida Nowakowska z mężem i synkiem na mszy

Ida Nowakowska z mężem i synkiem na mszy

Ida Nowakowska z mężem i synkiem na mszy

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ekumenizm to wspaniała rzecz, Żydzi w polskim kościele.

  • Gość pisze:

    I to jest super , a nie plucie na kościół bo ludzie nieodpowiedni na stanowiskach są wszędzie i lekarze i prawnicy i nauczyciele i księża

    • inforamtor pisze:

      ty też jesteś nieodpowiedni

    • Czejenna pisze:

      Gość, skąd się biorą tacy jak ty? Ty naprawdę jesteś taki głupi, czy ci za to płacą?

    • Gość pisze:

      Lansowanie się nic wiecej, fotograf czekał już po wyjściu z kościoła.

    • Gość pisze:

      hahahaha….ta co ma parcie na szkło…..

    • Gość pisze:

      Jak jakiś ksiądz zboczeniec dobierze się do dziecka to zmądrzeje

    • Ola pisze:

      Kościół powinien świecić
      przykładem
      Powinien żyć skromnie według dekalogu. A żyje w przepychu, rozwiązłe życie prowadzi:kochanki, dzieci, pedofile to jest życie duchownych
      I jak to oni mogą być przykładem dla swych owieczek. To tylko ludzie którzy nie chcą słyszeć i widziec ich postępowania chętnie bywają w kościele. Jestem osobą wierzącą ale w Boga a nie w religie które wymyślili ludzie dla własnych potrzeb a są grzesznikami. Doceniam to co Bóg dla nas zrobił dziękując mu za to wszystko co stworzył każdego dnia. Pośrednicy tacy jak księża katoliccy nie są mi potrzebni do modlitwy i kontaktu z Bogiem.

    • Gość pisze:

      Jesli ktoś mówi o księżach pedofilach i komercjalizacji Kościoła na przykład to niech nikt nie myli pojęć nie jest to zamach na Kościół

    • Gość byly widz TVP pisze:

      Pozdrawiam P.IDE.

    • Anna pisze:

      Choć masz rację, to zostaniesz zaszczuty przez lewactwo, gender i innej maści pajaców. Człowiek, który jest blisko Boga, to jest szczęśliwy człowiek. Dlatego ci co komentują całe życie będą pluli jadem, bo nie znają Boga. Ale jeśli wam głupcy przyjdzie do głowy, że wasze życie to zwykły ściek, to … pójdźcie do kościoła, porozmawiajcie z Jezusem. Wy mówcie, ON będzie słuchał. Zobaczycie, że wasze życie zacznie nabierać wartości, znaczenia i ujrzycie światełko w tunelu. A może nawet zaczniecie być dobrymi, wartościowymi, empatycznymi ludźmi. Powodzenia !

  • Qpa pisze:

    Proszę religię i kościelnych klechów nie wybielać…………………..

    • GośćBarbara pisze:

      Masz trafne imię

    • Gość pisze:

      No cóż blondynka nawet na mszy musi się lansować . Wiara powinna być prywatna sprawa każdego człowieka a nie okazja do tego by się lansować . Mieliśmy już takich co to się chwali tymi katolickimi zwyczajami i moralnością . Córeczka co trzech mężów miała , synka co sukienkę zrzucił no i kogoś kto po dwudziestu latach w związku dostał rozwód kościelny . Może zatem mniej o tym mówić .

    • Gość pisze:

      Dokładnie kamery już czekaly gotowe a wszystko niby takie spontaniczne

  • Gośćloki pisze:

    ale brednie juz mi sie zygac chce wszedzie pelno tej baby

    • Gość pisze:

      tak samo nie mogę znieść tej kobiety

    • Gośzos pisze:

      Piękna kobieta i mądra wrednych nie ma granic. Tak trzymać pani Ido.

    • Gośćula pisze:

      To fakt pisowce robia co chcą wykorzystują wszystkich nawet dzieci o ktorych nie maja pojecia

    • Polak pisze:

      Na ołtarze z nią. Będzie święta Ida. Prawdziwy katolik modli się w ciszy domowej a nie robi wystawki przed budynkiem własności pedofilów. Skąd takie tempe dzidy się biorą.

    • wesoły romek pisze:

      Zygaj przez „rz”,jak koniecznie potrzebujesz!
      Inaczej słabo to wygląda.

    • Gość pisze:

      Jak ja widzę, zawsze przełączam tv

  • Ktos pisze:

    Brawo za odwagę

  • Awacs pisze:

    Ale to nadal ktoś za Maxa decyduje o ważnych wyborach. Jak Max będzie dorosły to wrócimy do tematu.

    • Litościwy pisze:

      Za twojego Maxa też ktoś decyduje o jego wyborach i za wszystkich innych Maxów też. Miej litość nad sobą i milcz.

    • Zyx pisze:

      Czemu tobie dali polskie obywatelstwo i nauczyli mówić w tym języku, może też chciałeś podjąć własne decyzje jak dorosłeś, thebilu

  • Dymek pisze:

    …znając mamusię…kroi się przyszły klechta…

  • co za bzdury pisze:

    no trudno by jeczal i bral pieniazki przed kamera pustaki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×