Ida Nowakowska razem z synem opuściła szpital. Przechytrzyła paparazzi i pokazała nagranie. „Rodzinka w komplecie” [WIDEO]

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Na Instagramie prezenterki pojawiło się wideo, na którym szczęśliwa opuszcza placówkę w towarzystwie męża, Jacka Herndona i synka.

Ida Nowakowska urodziła syna, o czym w poniedziałek poinformował Super Express. Gwiazda milczała przez pewien czas, ale po południu potwierdziła radosne wieści i zdradziła, kiedy dokładnie jej dziecko pojawiło się na świecie:

Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami.

Ida nagrała wideo, na którym widać jej wzruszonego męża, Jacka Herndona i malutkiego synka pary.

Zobacz także: Wzruszony mąż i słodkie maleństwo podbijają serca internautów.

Potem na Instastory Nowakowskiej pojawiły się kolejne szczegóły. Okazuje się, że tancerka do porodu pojechała wprost ze studia Pytania na śniadanie. Podczas rozwiązania miała pełen makijaż, który został wykonany na potrzeby śniadaniówki.

Cześć kochani. Przepraszam, że od razu nie podzieliłam się z wami tą dla mnie przynajmniej cudowną wieścią, że urodziłam. To wszystko się tak szybko stało. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Może opowiem w pewnym momencie jak to w ogóle się wydarzyło. To jest po prostu wielki hardcore – mówiła w jednej z relacji.

Ida obiecała, że wkrótce opowie ze szczegółami, co się działo na oddziale. Nie ukrywa, że jest najszczęśliwsza na świecie.

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Wideo

We wtorkowy wieczór na Instagramie Idy Nowakowskiej pojawiło się wideo, na którym widzimy moment, w którym gwiazda z mężem i synem opuszcza szpital.

Do zobaczenia niebawem. Rodzinka w komplecie! Tutaj nasz powrót do domku – napisała.

Na uroczym filmiku widzimy, jak szczęśliwa Nowakowska i jej mąż niosą nosidełko z synkiem. Nawet maski ochronne na twarzach nie sa w stanie przesłonić ich szczęścia.

  • Słodziaki kochane!
  • Dużo zdówka!
  • Prześliczna rodzinka!
  • Jesteście cudowni! – piszą fani.

Czekamy na kolejne relacje młodej mamy.


Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska wyszła ze szpitala

Ida Nowakowska pokazała syna

Ida Nowakowska pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×