Ida Nowakowska ruszyła na poszukiwania sylwestrowej kreacji. Zabrała syna. Cierpliwość słodkiego Maxa zasługuje na podziw

Ida Nowakowska na zakupach

Ida Nowakowska na zakupach

Ida Nowakowska zabrała synka na zakupy. Max skradł show. Synek gwiazdy TVP z każdym dniem jest coraz większym cukiereczkiem.

Ida Nowakowska pierwsze kroki w telewizji stawiała na antenie TVN, gdzie przed laty wzięła udział w programie You Can Dance. Nieco później dołączyła do jury. Choć doskonale odnajdywała się w tej roli, podjęła współpracę z TVP, w której ma rangę gwiazdy. Obecnie nie może narzekać na barak pracy. Jest jedną z gospodyń Pytania na śniadanie, a także prowadzi kilka programów rozrywkowych.

Nowakowska jest dowodem na to, że przy dobrej organizacji, kariera nie stoi na przeszkodzie temu, by wieść udane życie prywatne. Od kilku lat jest żoną Amerykanina, Jacka Herndona, z którym doczekała się syna. Prezenterka długo starała się o to, by zostać matką i jak widać, jej modlitwy zostały wysłuchane.

Ida Nowakowska zabrała synka na zakupy

Choć Ida długo marzyła o tym, by mieć dziecko, nawet po jego narodzinach nie zrezygnowała z pracy. Niedługo po tym, jak maleństwo przyszło na świat, wróciła na ekrany telewizorów. Udowodniła, że należy do grona mam, które wiedzą, jak połączyć pracę z macierzyństwem.

Mimo że nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, niemalże nie rozstaje się z synkiem. To zasługa jej męża i mamy, którzy podczas jej wystąpień, opiekują się Maxem za kulisami. Podczas rozmowy z naszą reporterką przyznała, że nie zamierza korzystać z usług niani.

Ja jestem taką osobą, która nie chciałaby nigdy oddać mojego dziecka niani. U nas nigdy nie było żadnej niani w rodzinie. Nie mówię tutaj negatywnie, bo na pewno są sytuacje, gdzie potrzeba niania i nie jest moją rolą, żeby kogoś oceniać. Ale ja jestem na tym etapie, że nie mogę nawet na chwilę dać Maxa komuś na ręce, bo się boję, że będzie coś nie tak. Więc tylko jak na razie moja mama i Jack opiekują się Maxem. Wspólnie tworzymy taką drużynę. I jest super.

Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie tych słów. We wtorkowe popołudnie gospodyni Pytania na śniadanie zdradziła, że wraz z synkiem wybrała się na zakupy. Rozpoczęła poszukiwania sylwestrowej kreacji, w której poprowadzi koncert w Zakopanem. Chłopiec z zainteresowaniem przyglądał się sukniom. Chętnie pozował do krótkiego nagrania, które Nowakowska udostępniła w mediach społecznościowych. Możemy na nim zauważyć, że oboje mają pasujące do siebie, czarne stylizacje, na które składają się wygodne bluzy oraz spodnie dresowe.

Mama i syn szukali dla niej kreacji idealnej. Choć wielu rodziców w takich sytuacjach korzysta z pomocy dziadków, gwiazda z maluchem na ręku przeglądała piękne suknie wiszące na wieszakach. Max musiał wykazać się wyjątkową cierpliwością, ponieważ jego mama wyszła z butiku z naręczem toreb, a na jej twarzy malował się uśmiech.

Udane zakupy! So much fun! – napisała na nagraniu.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Na sylwestra kreacja dla tej pani to zakonny habit dzieciatko przesliczne ale biedne pandemia a ta kretynka ciagnie go ze soba wszedzie bala bym sie

 • Alka pisze:

  Śliczny chłopczyk podobny do mamuni

 • Gość olga pisze:

  Śliczna jest Pani i maleństwo. Gratuluję. Życzę radosnych świąt. Pozdrawiam 😘

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni niestety najlepsza fota dzieci i mamy fajna ona czarna wdowa fajny on ksiąźe persji funne so muchy ha ha do czego jest miłosc do otwierania słoików zmiany opon gotowania obiadu prasowania gatek zaprosim na piosnku ukłosnik pl ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  A czemu jest bez mundury i kałacha na uchodźców? Przecież takie wzorce promuje święta Ida

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×