Szukaj

Ida Nowakowska już ma imię dla dziecka. Bardzo oryginalnie

Ida Nowakowska - imię dziecka

Ida Nowakowska - imię dziecka

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży. O wszystkim opowiedziała na żywo, w Pytaniu na Śniadanie. Wtedy także niechcący zdradziła płeć dziecka. Imię też już wybrała. Jakie?

Ida Nowakowska od sześciu miesięcy ukrywała przed światem, że po raz pierwszy zostanie mamą. Kiedy już poczuła się odpowiednio pewnie, zdradziła ten radosny fakt na antenie w programie Pytanie na Śniadanie. Prezenterka była bardzo wzruszona, podobnie jak Tomasz Wolny, który towarzyszył jej tego dnia. Już od jakiegoś czasu zwierzała się w wywiadach, że marzy o dziecku. Nic więc dziwnego, że aż promieniała, ogłaszając nowiny.

Jej koledzy wręczyli przyszłej mamie kwiaty. Były też dwa torty – jeden z pampersów, a drugi tradycyjny. Tyle się działo w programie, że Ida prawdopodobnie niechcący wygadała się na temat płci malucha. Poczuła, że jej dziecko mocno się rusza.

Dziękuję za tą niespodziankę. Będę to pamiętać do końca życia. Zaczął się ruszać, jak szalony – powiedziała na wizji.

Użyła rodzaju męskiego, mówiąc te słowa. Czyżby w maju miał przyjść na świat synek prezenterki? Tego jeszcze nie potwierdziła, ale już wiemy, że wybrała imię dla dziecka.

Jakie imię Ida Nowakowska wybrała dla dziecka?

Obecnie Ida i jej mąż Jack Herndon mieszkają w Polsce, ale prezenterka TVP wyznała, że ich dziecko chciałaby wychować tak, żeby miało otwarty umysł i żeby znało i szanowało kultury obojga rodziców.

Na razie jesteśmy w Polsce z mężem. Myślę, że jakby był dzidziuś, to byłby wychowywany w Polsce, ale pozostawiamy otwartość, jeśli chodzi o kierunki życiowe. Nigdy nie wiadomo, co się z nami wydarzy – mówiłą w wywiadzie z Kozaczkiem.

Póki co Ida cieszy się oczekiwaniem na maluszka, nie ukrywa, że nie może się doczekać. Do maja czas szybko zleci. Tymczasem odkryliśmy, że już przygotowała imię dla potomka. W rozmowie z reporterem Pomponika przyznała, że jeszcze będąc małą dziewczynką, wybrała imię dla przyszłego dziecka.

Masz jakieś imię, które chciałabyś nadać dziecku, które ci się bardzo podoba?– zapytał Idę dziennikarz.

Ida bez zastanowienia przyznała, że wybrała jedno i, że tym imieniem jest Scarlett. Prowadząca Pytanie na śniadanie szybko dodała, że inspiracją do tego wyboru była bohaterka książki Przeminęło z wiatrem – Scarlett O’Hara. Nie wiadomo, czy na wypadek, gdyby spełniły się domysły i pojawił się chłopiec,  Nowakowska także jest przygotowana.


Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska jest w ciąży

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×