Instamatki chcą pożreć Idę Nowakowską. Wylał się na nią taki hejt, z jakim jeszcze się nie spotkała

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska musi zmierzyć się z potężnym hejtem ze strony Instamatek. Po tym, jak pokazała się publicznie, nie mają dla niej litości. Padło wiele krytycznych uwag.

Ida Nowakowska w tym roku spełniła marzenie i została mamą. Razem z mężem, Jackiem Herndonem, powitali na świecie długo wyczekiwanego synka. Gwiazda nie ukrywa szczęścia. Co jakiś czas dzieli się z fanami wpisami, w których prezentuje mężczyzn swojego życia. Niedawno pochwaliła się uroczym nagraniem wideo. Mogliśmy zobaczyć ojca jej dziecka, który śpiewa chłopcu piosenkę Stary McDonald. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów zachwytu.

Ida Nowakowska wróciła do Pytania na śniadanie. Co na to internauci?

Ida Nowakowska do pracy wróciła nieco ponad tydzień po porodzie. Najpierw podała polskie punkty na Eurowizji, a potem na dobre zawitała do obsady Pytania na śniadanie, gdzie znów zachwyca swoim profesjonalizmem. Świeżo upieczona mama w rozmowie z Party powiedziała, że Telewizja Polska zapewniła jej bardzo komfortowe warunki pracy:

Mam to szczęście, że telewizja stwarza mi idealne warunki do kontynuowania pracy.

Dodała, że zarówno mąż, jak i jej mama, bardzo ją wspierają oraz pomagają w opiece nad pierworodnym. Podkreśliła, że tworzą bardzo zgraną drużynę:

Jack okazał się supertatą. We trójkę, wraz z mężem i moją mamą, tworzymy zgraną drużynę. Razem zrobimy wszystko, by dzidziuś był najszczęśliwszy – komentowała Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska poprowadziła dwa odcinki Pytania na śniadanie z rzędu. Na wizji towarzyszył jej Tomasz Wolny. Chociaż duet jak zwykle świetnie odnalazł się w swojej roli, nie wszystkim internautom spodobał się fakt, że tancerka już wróciła do pracy. W komentarzach na Instagramie nie szczędzą gorzkich słów. Instamatki chcą wręcz pożreć prezenterkę za jej decyzję:

  • Ja to nie ogarniam, jak można wrócić do pracy po miesiącu od porodu? To jest naprawdę świetna polityka prorodzinna w pisowskiej telewizji. Brawo Pani Ida!
  • O rety p. Ida już w pracy ? Myślałam, że tylko była niespodzianka na Dzień Matki , a tu rzeczywiście przyszła do pracy …. oj panie – młode mamy, wasi mężowie to teraz też was wygonią do pracy.
  • Tak się zastanawiam, po co komu dzieci jak i tak kto inny wychowuje z całym szacunkiem dla idy pozdrawiam.
  • Troszkę dziwi mnie ten szybki powrót do pracy pani Idy. Ja bym nie chciała,ale to jej sprawa w sumie.
  • W połogu to jest czas na regenerację organizmu i czas z dzieckiem, a nie w pracy.

Część komentujących zaczęło bronić Idy:

  • Pozdrawiam serdecznie p. Idę i p. Tomka. Miło Was widzieć razem. Duet idealny. Mam nadzieję że pani Ida nie traktuje poważnie niektórych komentarzy, tej troski komentujących, lubiących tak bardzo układać innym życie.
  • Ja też wróciłam po miesiącu do pracy i nie widzę w tym nic złego, jak się ktoś chce czepić, zawsze znajdzie powód.
  • Nie ogarniam złośliwości, ale co ona pracuje ?? Raz w tygodniu w śniadaniowce 4h jeszcze praca siedząca a dziecko może być z nią można to nazwać odskocznia od codzienności domowe.
  • Super, że jest Pani już z nami. Każda mama powinna mieć odskocznię od samego początku nie byłoby tyle depresji poporodowych. Wiem co mówię. Całusy dla Was.
  • Być matką to nie choroba, wróciła do pracy, bo chce, to nie staruszka ,że po porodzie będzie się zbierać z łóżka długie miesiące. Brawo p.Ido trzeba korzystać z życie, młodość ma swoje prawa.

Uważacie, że Ida Nowakowska już powinna wrócić do pracy?


Ida Nowakowska wróciła do Pytania na śniadanie, fot. Facebook

Ida Nowakowska wróciła do Pytania na śniadanie

Ida Nowakowska w białym garniturze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×