Szukaj

Ida Nowakowska dumnie eksponuje brzuszek w obcisłej sukience. Na zdjęciu z profilu dokładnie widać, jak mocno jest zaokrąglony

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w tym roku zostanie mamą. Na Instagramie pokazała zaokrąglony brzuszek, w jednym z wywiadów opowiedziała o wyjątkowej Wielkanocy. Z kim ją spędzi? 

Ida Nowakowska przez kilka miesięcy nie informowała, że jest w ciąży. Gdy publikowała nowe zdjęcia w social mediach kadrowała je tak, by nie było widać rosnących krągłości. Nosiła luźniejsze ubrania, które kamuflowały jej coraz większe kształty. O tym, że zostanie mamą, poinformowała w szóstym miesiącu. Te radosne nowiny przekazała na łamach Pytania na śniadanie. Od tego momentu już nie ukrywa swojego stanu.

Nowakowska co jakiś czas pokazuje zmieniający się brzuch, a także udziela wywiadów, w których wypowiada się o dziecku. Wiadomo, że urodzi chłopca. Przyszła mama i jej mąż chcą wybrać tradycyjne imię dla dziecka, łatwe do wymówienia po angielsku. Ukochany Nowakowskiej, Jack Herndon, jest bowiem Amerykaninem:

Żadnego jeszcze nie wybraliśmy, choć mamy różne przemyślenia w tej kwestii. Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót. Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi, bo wiemy, że imię idzie z nami przez całe życie – komentowała Ida Nowakowska w rozmowie z Party.

Ida Nowakowska pokazała krągłości. Jak spędzi Wielkanoc 2021?

Niedawno gwiazda TVP podzieliła się na Instastory nowymi zdjęciami, na których prezentuje się rewelacyjnie. Przyszła mama pozuje w lustrze w windzie. Ma na sobie maseczkę ochronną, ciemną marynarkę, a także przylegającą do ciała, czarną sukienkę. Kreacja świetnie podkreśla jej krągłości, które są pięknie zaokrąglone. Widać je szczególnie na ujęciu, na którym pozuje z profilu. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Ida Nowakowska pokazała krągłości

Ida Nowakowska pokazała krągłości

Ida Nowakowska na temat ciąży wypowiedziała się w rozmowie z Faktem. Ujawniła, że przez to, że pod jej sercem rozwija się maleństwo, nadchodząca Wielkanoc będzie dla niej wyjątkowa:

To, że pod moim sercem rozwija się nowe życie, jest dla mnie fascynujące. Wszystkie symbole wielkanocne skupiają się wokół życia i nadają naszemu życiu sens.

Przyszła mama zdradziła, że w tym roku ona i Jack spędzą święta w Warszawie. Będzie im towarzyszyć mama gwiazdy TVP:

Na święta zostaje w Warszawie. Spędzę je z mężem i moją mamą.

Nowakowska dodała, że w niedzielę planują się połączyć z rodziną męża, która mieszka w Stanach Zjednoczonych. Deklaruje, że wspólnie odmówią modlitwę.


Ida Nowakowska pokazała krągłości

Ida Nowakowska pokazała krągłości

Ida Nowakowska pokazała krągłości

Ida Nowakowska pokazała krągłości

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×