Ida Nowakowska przemówiła ze szpitala. Słodkie zdjęcie z synkiem i seria nagrań. Miłość aż kipi z ekranu

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska na Instagramie udostępniła nagranie ze szpitala. Zdradziła, jak się czuje i pokazała rozkoszne zdjęcie z mężem oraz synem. Co za uroczy widok! 

Ida Nowakowska dołączyła do grona mam, o czym w poniedziałkowe popołudnie poinformował Super Express. Dziennik podał, że gwiazda Pytania na śniadanie urodziła kilka dni przed planowanym terminem. Sama zainteresowana milczała przez pewien czas. Po południu potwierdziła radosne wieści i zdradziła, kiedy jej syn pojawił się na świecie:

Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami.

Ida nagrała rozkoszny filmik, na którym widać jej męża, Jacka Herndona, podziwiającego syna. Przypomnijmy: Wzruszony mąż i słodkie maleństwo podbijają serca internautów.

Ida Nowakowska z synem. Nagranie ze szpitala

Nowakowska nie tylko opublikowała rozkoszny filmik, na którym pokazuje pierwsze chwile ojca i syna, ale także pokazała rodzinne zdjęcie, które powstało godzinę po porodzie. Dumna mama przytula się do męża, który trzyma w rękach noworodka. Na jej twarzy gości szeroki uśmiech.

Nowakowska na Instastory udostępniła też nagranie, które powstało dzień po tym, jak urodziła. Przeprosiła fanów, że nie poinformowała ich wcześniej o całej sytuacji. Wszystko działo się bowiem bardzo szybko:

Cześć kochani. Przepraszam, że od razu nie podzieliłam się z wami tą dla mnie przynajmniej cudowną wieścią, że urodziłam. To wszystko się tak szybko stało. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Może opowiem w pewnym momencie jak to w ogóle się wydarzyło. To jest po prostu wielki hardcore.

Gwiazda dodała, że dla takich chwil wszystko warto przecierpieć:

W każdym razie chciałam powiedzieć, że dla takich chwil naprawdę można wszystko przecierpieć. Jestem w szpitalu, zostałam sama przez dwa dni. Właśnie nie sama. Jestem z nim. Z moim najlepszym przyjacielem. […] Czuję, że zaczyna się coś niesamowitego w moim życiu.

Ida Nowakowska pokazała też nowe, rozkoszne wideo, na którym jej syn ziewa. Znajdziecie je w naszej galerii.


Ida Nowakowska z mężem i synkiem

Ida Nowakowska z mężem i synkiem

Ida Nowakowska pokazała synka

Ida Nowakowska pokazała synka

Ida Nowakowska pokazała synka

Ida Nowakowska pokazała synka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie , dajcie spokój ! Skąd w was tyle jadu? Sympatyczna dziewczyna cieszy się swoim szczęściem . Nic więcej. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! Niech Wam dobry los sprzyja!

 • MamaDaga pisze:

  Powodzenia i zdrowia życzę .
  Super ,że nie było kolacji i maluszek urodził się zdrowy .
  Faktycznie Świat po urodzeniu dziecka zmienia się o 180 stopni .
  I teraz to dopiero zacznie się przygoda .

 • Gość pisze:

  Co za niedopatrzenie, żeby telewizja nie transmitowała z sali porodowej.

 • Gość pisze:

  Dajcie spokój z tym lansowanym nikim, pustak wyjątkowy

  • Gość pisze:

   Sprzeczne informacje w jednej części ze urodził się przed terminem a wg slow Idy urodził się wg terminu 🤣

 • Rosa pisze:

  A ja Wam życzę moi mili zdrówka i miłości! Cieszcie się sobą ♥️

 • Viki pisze:

  Kochany dzidziuś

 • Znudzona pisze:

  Tak…tak…”miłość aż kipi z ekranu”…hahaha! A za rok czy dwa będą się sądzić o prawa do dziecka i alimenty. A gdzie ta miłość??? Jak zwykle ta sama bajka 😂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×