Szukaj

Ida Nowakowska wzięła udział w subtelnej sesji brzuszkowej. „Ślicznie i z klasą”. To już ostatnie chwile przed porodem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska wkrótce zostanie mamą. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z pięknie zaokrąglonym brzuszkiem. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Ida Nowakowska jest w zaawansowanej ciąży. Lada moment powita swoje wymarzone dziecko. W jednym z wywiadów zdradziła, że wraz z mężem Jackiem Herndonem oczekują narodzin chłopca:

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie – wyznała Ida.

Nowakowska o tym, że zostanie mamą, poinformowała pod koniec szóstego miesiąca na łamach Pytania na śniadanieGdy przekazała te radosne wieści, otrzymała mnóstwo prezentów i serdeczności. Od tego momentu nie ukrywa swojego szczęścia i co jakiś czas wypowiada się na ten temat w wywiadach. W jednym z nich ujawniła, że będzie pracować tak długo, jak pozwoli jej na to zdrowie:

Podchodzę do tego na luzie i myślę, że będę wiedziała, kiedy przyjdzie ten moment, by zrobić sobie przerwę, bo na przykład nie mam siły. Wszyscy dookoła tez tak mi mówią: „Ida, rób tak, jak czujesz”. Telewizja daje mi radość i energię, po prostu ją kocham. Mam wrażenie, że lepiej się czuję, jak pracuję, niż jak robię cokolwiek innego – komentowała w Party.

Ida Nowakowska w ciążowej sesji. Jak wygląda?

Przyszła mama dzieli się swoim szczęściem także z fanami. Niedawno zaprezentowała im wyprawkę. Znajdują się w niej niezbędne akcesoria, takie jak laktator oraz termometr, a także upominek, jaki dostała od przyjaciółki. Malutkie ubranka, które otrzymała, są niezwykle rozczulające.

Z kolei na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie pochodzące z sesji brzuszkowej Idy. Przyszła mama pozuje bokiem do obiektywu, dzięki czemu widać jej brzuszek w pełni. Ma na sobie białą koszulkę z krótkim rękawem, którą połączyła z dżinsami. Nowakowska rozpuściła i podkręciła włosy. Zadbała też o profesjonalny makijaż.

Piękna Ida w studyjnej sesji brzuszkowej – czytamy w opisie.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach pozostawiają mnóstwo serduszek i komentarzy:

  • Ślicznie i z klasą.
  • Prześliczne te zdjęcie!
  • Cudni.

Trzeba przyznać, że Ida Nowakowska wygląda olśniewająco.


Ida Nowakowska w brzuszkowej sesji, fot. Instagram Miki Photo Miki

Ida Nowakowska w brzuszkowej sesji, fot. Instagram Miki Photo Miki

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciąży w studiu Pytania na śniadanie

Ida Nowakowska w ciąży w studiu Pytania na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×