Ależ ją skrytykowali. Ida Nowakowska w ogniu krytyki po występie z synkiem. „Dziecko to nie rekwizyt”

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska zadebiutowała na scenie ze swoim synkiem. Nie wszystkim jednak ten pomysł się spodobał. Pojawiły się skrajne opinie.

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Szerszej publiczności dała się poznać w programie You Can Dance. Gwiazda występowała w pierwszej edycji show, które wówczas emitowała stacja TVN. Po kilku latach produkcja postanowiła złożyć jej propozycję nie do odrzucenia. W efekcie dołączyła do panelu jurorskiego, z którego oceniała występy innych uczestników. Tancerka po pewnym czasie postanowiła przejść do TVP. Ida dołączyła do grona prowadzących Pytanie na śniadanie oraz posiada autorski program Od niemowlaka do przedszkolaka.

31-latka umiejętnie łączy wymagającą pracę z życiem prywatnym. Sześć lat temu stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za Jacka Herndona, którego poznała na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Para studiowała tam razem aktorstwo. Później ich relacja przerodziła się w prawdziwe uczucie. W ubiegłym roku ich rodzina się powiększyła. Nowakowska po raz pierwszy została mamą. Urodziła zdrowego chłopca, któremu młodzi rodzice nadali imię Max.

Gwiazda po porodzie nie umiała cieszyć się urlopem macierzyńskim. Niemal po kilku dniach postanowiła wrócić do pracy na pełnych obrotach, za co oberwało jej się od internautów. Nie uspokoił ich także fakt, że dziecko prezenterki zawsze czeka na nią za kulisami porannego show, gdzie zajmuje się nim opiekun.

Ida Nowakowska w ogniu krytyki

Tym razem na Idę ponownie spadła fala krytyki. Wszystko to za sprawą koncertu Bo w rodzinie siła. Gwiazda zadebiutowała wtedy na scenie ze swoim synkiem. Chłopiec był położony w kołysce, a jego mama w duecie z Tadeuszem Seibertem zaśpiewała dla niego kołysankę. Nowakowska opublikowała nagranie z prób. Nie przewidziała jednak takiej reakcji ze strony swoich odbiorców:

  • Oby tak na co dzień mamusia spędzała z nim tyle czasu, ile poświęca dla TVP. Każdy świadomie wybiera co najważniejsze w życiu.
  • Taka szopka tylko w TVP. Rzeczywiście szkoda tych malutkich dzieci, które są tak intensywnie pokazywane w mediach.
  • Dziecko to nie rekwizyt. Mam niespełna dwuletniego malucha i nie wyobrażam sobie, jak można prowadzić tak intensywne życie.

Podzielacie zdanie internautów?


Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Ida Nowakowska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×