Szukaj

Ciężarna Ida Nowakowska w kreacji od Maffashion. Taką samą ma Kourtney Kardashian

Ida Nowakowska i Maffashion

Ida Nowakowska i Maffashion

Ida Nowakowska, chociaż jest w zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Do sieci trafiły zdjęcia kolejnego projektu, w którym bierze udział. Wygląda zachwycająco.

Ida Nowakowska przez sześć miesięcy ukrywała, że zostanie mamą. Chociaż przez ten czas była aktywna zawodowo, tak wybierała stylizacje, by kamuflowały one rosnące krągłości. Gwiazda Pytania na śniadanie o tym, że jest w ciąży, poinformowała pod koniec stycznia. To właśnie wtedy na łamach śniadaniówki przekazała radosne wieści.

Nowakowska w jednym z wywiadów zdradziła, że to koledzy z pracy wpadli na pomysł, by poinformowała o ciąży przed kamerami. Dodała, że miała ogromną tremę. Wie jednak, że zapamięta ten dzień do końca życia. W tej samej rozmowie powiedziała, że będzie pracować tak długo, jak pozwoli jej na to zdrowie:

Mam szczęście, że w TVP ciąża i dzieci są radością. To jest taka cudowna, inspirująca rodzina. Wszystko zależy tylko od mojego samopoczucia. Myślę, że mam szczęście być wśród ludzi, dla których nowe życie jest wielką radością – komentowała w Party.

Ida Nowakowska w marynarce od Maffashion. Jak wygląda?

Odkąd Nowakowska poinformowała o ciąży, nie ukrywa swojego stanu. Przyszła mama wybiera kreacje, które podkreślają jej brzuszek, co jakiś czas udziela wywiadów. Tak jak niedawno, gdy przy okazji prezentacji wiosennej ramówki TVP 2021 opowiedziała o momencie, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Reakcję męża zapamięta na długo:

Widziałam w jego oczach takie niedowierzanie, to jest niesamowite, widzieć osobę, którą kochasz, że twoja miłość stworzyła coś nowego, to jest przepiękne, takie wręcz wzruszające. Do dziś będę pamiętać w oczach taką głębię.

Ida Nowakowska nie zwalnia jednak tempa. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z sesji promującej programy TVP. Przyszła mama miała na sobie przepiękną stylizację, którą przygotowała dla niej Kamila Brudzyńska. Ubrała się w marynarkę marki MaffashionEppram, która świetnie podkreślała jej ciążowe krągłości. Dobrała do niej dżinsy, a także buty na obcasie w kolorze różu. Wyglądała przepięknie.

Ida Nowakowska nie jest jedyną gwiazdą, która świetnie prezentuje się w marynarce marki polskiej blogerki. W październiku ten sam model na spotkanie z przyjaciółką wybrała Kourtney Kardashian. Pisaliśmy o tym tutaj.


Ida Nowakowska w marynarce od Maffashion

Ida Nowakowska w marynarce od Maffashion

Model marynarki wybrany przez Kourtney Kardashian i Idę Nowakowską

Model marynarki wybrany przez Kourtney Kardashian i Idę Nowakowską

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×