Ida Nowakowska zaprezentowała nową fryzurę. To nie jest korzystna metamorfoza. Takie cięcie odebrało jej sporo uroku

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Prezenterka zaskoczyła krótką fryzurą i loczkami. Musicie zobaczyć, jak teraz wygląda. Efekt powala.

Ida Nowakowska zyskała popularność za sprawą pojawienia się na castingu pierwszej edycji programu You Can Dance. Wtedy format był emitowany przez stację TVN. Produkcja od razu zauważyła jej potencjał, dlatego złożono jej propozycję dołączenia do panelu jurorskiego. Dzięki przyjęciu oferty, jej kariera ruszyła z kopyta. 30-latka trzy lata temu postanowiła przejść jednak do TVP. Obecnie jest jedną z największych gwiazd publicznego nadawcy. Prowadzi poranną śniadaniówkę Pytanie na śniadanie, a także posiada swój autorski program Od niemowlaka do przedszkolaka.

Ambitna prezenterka pokazała, że da się połączyć wymagająca pracę z życiem prywatnym. W 2015 roku stanęła na ślubnym kobiercu i wyszła za Jacka Herndona. Para poznała się na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Oboje studiowali wtedy tam aktorstwo. Owocem ich uczucia jest syn Max, który przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Mimo tego, że dopiero co na świecie pojawił się syn, Ida nie potrafiła cieszyć się z urlopu macierzyńskiego. Gwiazda niemal od razu wróciła do pracy na pełnych obrotach, a za kulisami zawsze czeka na nią ktoś, kto pilnuje maleństwa. W przerwach biegnie do swojego dziecka i spędza z nim każdą wolną chwilę.

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę

Ida Nowakowska pokazała kulisy powstawania nowego projektu, w który się zaangażowała. Gwiazda nie chciała jednak zdradzać, co to takiego. Tę zagadkę mają spróbować rozwiązać jej obserwatorzy. Wnętrza jednak przypominają szkolną piwnicę, a jej strój ubranie woźnej. 30-latka zdradziła jednak, że jest to magazyn:

Dzisiaj w autentycznym magazynie. Kręcimy… no właśnie, kto zgadnie co? Niedługo zobaczycie efekty, natomiast tutaj jest tak tajemniczo, tak fajnie – ogłosiła na Instagramie.

Szczególną uwagę zwróciła również jej fryzura. Ida dla produkcji znacząco skróciła włosy i zaprezentowała się w loczkach. Zdaje się jednak, że jest to jedynie peruka, ponieważ na kolejnych relacjach widać już długie włosy prezenterki.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia. Pasowałaby Idzie taka fryzura na stałe?


Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Komentarze