Szukaj

Ida Nowakowska w ciąży pojawiła się w teatrze. Nie mogła się powstrzymać od czułego dotykania rosnącego brzuszka

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska jest w ciąży. Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka. Postanowiła skorzystać z możliwości, jakie dały poluzowania restrykcji, i pojawiła się na premierze spektaklu Kwartet. Jak wyglądała?

Ida Nowakowska nie ukrywa, że od dawna marzyła, by zostać mamą. O tym, że wkrótce jej największe życzenie się ziści, poinformowała w programie Pytanie na śniadanie, w którym zdradziła, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Prezenterka czuje się świetnie, dlatego, póki co nie zamierza rezygnować z pracy.

Wszyscy w TVP troszczą się o mnie. Takie zaopiekowanie jest dla nas, przyszłych mamuś, bardzo ważne. Chyba najważniejsze. To jest cudowne, że trafiłam do klanu mam, a wszystkie dziewczyny przekazują mi swoje doświadczenia i porady. Uwielbiam to. Mam szczęście, że w TVP ciąża i dzieci są radością. To jest taka cudowna, inspirująca rodzina. Wszystko zależy tylko od mojego samopoczucia. Myślę, że mam szczęście być wśród ludzi, dla których nowe życie jest wielką radością.

Chociaż Nowakowska ukrywała swój szczególny stan tygodniami, teraz chętnie się wypowiada na ten temat. Zdradziła, że spodziewa się synka, a także że jej mąż, Jack Herndon, był bardzo wzruszony, gdy dowiedział się, że zostanie tatą. Bardzo się przejął i rozpoczął intensywne przygotowania do nowej roli. Kupił odpowiednie książki, a także wraz z żoną ogląda edukacyjne filmy.

Małżonkowie nie posiadają się ze szczęścia, a Ida na bieżąco informuje fanów na Instagramie, jak się czuje, a także pokazuje rosnący brzuszek. Przyszli rodzice skompletowali też wyprawkę dla malucha i urządzili pokoik. Pozostało poczekać na pojawienie się ich szczęścia.

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet. Jak wyglądała?

Czas oczekiwania na synka Ida Nowakowska postanowiła umilić sobie obcowaniem z kulturą. Wybrała się na premierę spektaklu Kwartet. Z szerokim uśmiechem pozowała reporterom. Nie mogła się powstrzymać od dotykania rosnącego brzuszka, który skrywała pod odpowiednio dobraną stylizacją.

Gwiazda postawiła na ciepły obszerny sweter z golfem w szarym kolorze i luźną spódnicę. Do tego dobrała zamszowe kozaki i małą torebkę na łańcuszku. Włosy przytrzymała opaską, zrobiła subtelny makijaż z akcentem na usta. Wyglądała promiennie. Szczęście aż od niej promienieje.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Ida Nowakowska na premierze sztuki Kwartet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×