Szukaj

Ciężarna Ida Nowakowska zaskoczyła fanów zdjęciem z gołym brzuchem. Nie obyło się bez tłumaczenia

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska jest w pierwszej ciąży. Przyszła mama na Instagramie odsłoniła brzuch, czym poruszyła fanów. Jak zareagowali na wpis?

Ida Nowakowska od dawna marzyła, by zostać mamą. O tym, że jej plany wkrótce się spełnią, poinformowała w programie Pytanie na śniadanie, w którym zdradziła, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Jej koledzy z pracy stanęli na wysokości zadania. Obdarowali ją prezentami i mnóstwem serdeczności.

Chociaż Nowakowska ukrywała swój szczególny stan tygodniami, teraz chętnie się wypowiada na ten temat. Zdradziła, że spodziewa się synka, a także że jej mąż, Jack Herndon, był bardzo wzruszony, gdy dowiedział się, że zostanie tatą. Mężczyzna bardzo przyjął się w przygotowania do nowej roli. Kupił książki na temat rozwoju dziecka, a także wraz z żoną ogląda edukacyjne filmy:

Pozamawiał książki na temat ojcostwa i rozwoju dziecka, i tym mi naprawdę zaimponował. Uwielbiamy oglądać filmy na temat ciąży, jak przebiega i jak rozwija się miesiąc po miesiącu. To takie fascynujące – komentowała Ida NowakowskaFakcie.

Ida Nowakowska pokazała brzuch. W którym jest miesiącu ciąży?

Nowakowska stara się być w stałym kontakcie z fanami. To dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje fragmenty życia prywatnego, a także promuje nowe projekty, w których bierze udział. W czwartkowe popołudnie dodała filmik, na którym przez kilka sekund uśmiecha się do kamery, później pojawia się jej sylwetka w pełnej okazałości. Widać odsłonięty brzuch, który wydaje się być płaski.

Ida w opisie zachęciła internautów do oglądania nowego odcinka programu Ale jazda TVPw którym wzięła udział:

Z uśmiechem już jutro zapraszam na pierwszy odcinek @alejazdatvp, w który brałam udział…sama nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co tam się działo… a…. oj działo się. Do zobaczenia przed tv. 21:50 TVP2 piątek

Wideo poruszyło fanów gwiazdy. W komentarzach głównie komplementują jej wygląd:

  • Twój styl i to od razu widać! 🙂 Black! Ale będzie jazda!
  • Ale wyrosłaś i wypiękniałaś.
  • Piękna moja. Na pewno obejrzę.

Jedną z internautek zaciekawił fakt, że na zdjęciu dołączonym do wpisu Ida Nowakowska ma płaski brzuch. Jest zaskoczona, że nie widać ciążowych krągłości:

To już 6 miesiąc ciąży? To chyba brzuszek powinien być.

Przyszła mama nie pozostawiła tego bez reakcji. Odpowiedziała, że program był nagrywany już jakiś czas temu:

Odcinek był nagrywany wcześniej. Teraz bym nawet się nie wcisnęła w te spodnie.

Będziecie oglądać nowy odcinek show TVP z udziałem Idy?


Ida Nowakowska odsłoniła brzuch

Ida Nowakowska odsłoniła brzuch

Ida Nowakowska odpowiada na komentarz

Ida Nowakowska odpowiada na komentarz

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Ida Nowakowska w ciąży wychodzi z TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×