Szukaj

Ida Nowakowska będzie miała wspaniałą pamiątkę. Takiej sesji z brzuszkiem nie zafundowała sobie żadna inna gwiazda

Ida Nowakowska - sesja ciążowa

Ida Nowakowska - sesja ciążowa

Ida Nowakowska zafundowała sobie przepiękną pamiątkę z czasu ciąży. Podczas sesji wyglądała znakomicie. Do zdjęć, które powstały na pewno będzie często wracała.

Ida Nowakowska od dawna marzyła o tym, by zostać mamą. O tym, że jest w szóstym miesiącu ciąży, poinformowała pod koniec stycznia w Pytaniu na śniadanie. Gdy przekazała te radosne wieści, otrzymała mnóstwo prezentów i serdeczności.

Przez wiele miesięcy ukrywała swój stan, ale gdy już zdradziła, że będzie mamą, chętnie wypowiadała się na ten temat. Zdradziła, że jej mąż, Jack Herndon, był bardzo wzruszony, gdy dowiedział się, że zostanie tatą.

Wiadomo już także, że oczekują narodzin chłopca:

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie – wyznała Ida.

Dodała, że jest bardzo szczęśliwa i ma nadzieję, że uda im się stworzyć z mężem dużą rodzinę:

Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i marzyłam o tym, żeby być mamą.

Poród zbliża się wielkimi krokami, bo Nowakowska termin ma na przełom kwietnia i maja. Korzystając z ostatnich tygodni oczekiwania, zafundowała sobie niezapomnianą sesję.

Ida Nowakowska w sesji ciążowej

Ida Nowakowska nie zrezygnowała jednak z pracy. Między innymi nadal pojawia się w śniadaniówce, a także zasiada w jury popularnego programu Dance Dance Dance. Poprowadziła także na żywo finał 4. edycji The Voice Kids, podczas którego zachwycała energią. Próbowała kreacją zatuszować wielki już brzuszek, ale bez powodzenia.

Tymczasem podczas sesji zdjęciowej, na którą wybrała się przyszła mama, chętnie odkryła krągłości. Na krótkim nagraniu prezenterka występuje w opinającej brzuszek spódnicy i związanym na biuście topie z bufiastymi rękawami. Całość utrzymana jest niebiańskim klimacie. Ida z gracją porusza się na wideo, a my możemy się założyć, że zdjęcia, które powstały są przepiękne.

Taki piękny czas… 🤍
Jestem wdzięczna za każdy moment i za tyle wsparcia, które od Was dostaję… – napisała.

Post zachwycił fanów Nowakowskiej. Uważają, że to jedna z piękniejszych sesji ciążowych gwiazd w polskim show-biznesie. Podzielacie ten zachwyt?


Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Dodaj komentarz

  • Alicja pisze:

    Fajna dziewczyna, kobieta, będzie wspaniałą mamą, życzę jej tego z całego serca , bardzo ja lubię . To taka swoja młoda kobieta, która świetnie wkomponowała się w świat telewizji naszych czasów . Oby takich osób było więcej. Wszystkiego najlepszego.

  • Gość pisze:

    A ona robi tę sesję dla siebie czy dla narodu?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×