Szukaj

Ida Nowakowska krótkowłosą blondynką. W nowej fryzurze wygląda jak najpiękniejsza księżniczka

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska właśnie zaskoczyła swoich fanów wielką metamorfozą. Prezenterka TVP zdecydowała się na krótkie cięcie i przefarbowała włosy na bardzo jasny blond. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Ida Nowakowska w krótkim czasie wyrosła na prawdziwą gwiazdę TVP. Widzowie zapamiętali ją jako uczestniczkę pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz. Teraz jako doświadczona tancerka, sama już występuje w roli jurorki. Mieszkając w Stanach Zjednoczonych wystapiła jako ekspertka w amerykańskim talent show The World’s Best wraz z Drew Barrymore, Faith Hill i RuPaulem. Swoją współpracę z Telewizją Publiczną rozpoczęła w programie Dance Dance Dance, gdzie pod lupę brała występy wszystkich uczestników. Widzowie polubili ją tak bardzo, że wkrótce dostała nową posadę. Teraz Idę możemy oglądać, jako jedną z prowadzących program Pytanie na śniadanie. W śniadaniówce stworzyła świetny duet z Łukaszem Nowickim. W jesiennej ramówce TVP prezenterka pojawiła się w kolejnej odsłonie. Ma za sobą bardzo udany debiut jako gospodyni programu Ameryka da się lubić.

Do niedawna Ida i jej mąż  Jack Herndon, który jest Amerykaninem, przez bardzo długi czas żyli w związku na odległość. Tancerka od pewnego czasu realizuje się w Polsce i zdecydowanie może pochwalić się wieloma zawodowymi sukcesami. Ukochany gwiazdy natomiast swoje zawodowe życie związał z USA. Tęsknota tych dwojga był tak duża, że zdecydowali się oni na poważny krok. Mąż Idy przeprowadził się na stałe do Polski.

Mój mąż zamieszkał w Polsce, zaczął pracę i wreszcie żyjemy we dwoje. Ja rozwijam się teraz tutaj, więc dlatego taką podjęliśmy decyzję. Mamy siebie na co dzień! Cieszę się, kiedy wracam zmęczona do domu i on tam jest — powiedziała Ida w rozmowie z „Faktem”.

Jak się okazuje to nie koniec wielkich zmian w jej życiu. Prezenterka odważyła się na radykalną zmianę fryzury.

Ida Nowakowska w blond włosach

Ida Nowakowska od wielu lat była wierna bardzo długim włosom. Gwiazda nie eksperymentowała też za bardzo z kolorem. Właśnie dzisiaj śliczna szatynka pochwaliła się swoją odważną metamorfozą. Prezenterka zdecydowała się na mocne cięcie. Jej włosy nie sięgają nawet do ramion. Postawiła też na zupełnie nowy kolor. Ida właśnie zaprezentowała się na Instagramie w blond włosach.

Ida Nowakowska w blond włosach

Ida Nowakowska w blond włosach

Autorem nowej fryzury Idy jest ulubiony fryzjer polskich sław, czyli Kajetan Góra. Na nas Ida w nowej fryzurze zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. Jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie.

 

 


Ida Nowakowska w blond włosach

Ida Nowakowska w blond włosach

Ida Nowakowska w blond włosach

Ida Nowakowska w blond włosach

Ida Nowakowska uśmiecha się do zdjęć

Ida Nowakowska uśmiecha się do zdjęć

Dodaj komentarz

  • Gosc pisze:

    Zrazilam sie do tej dziewczyny przedewszystkim za wystepy w tv pisowskiej tragedia

  • Gość pisze:

    Najbardziej nieprofesjonalna prezenterka jaka kiedykolwiek pojawiła sie w telewizji,bardzo irytujaca ,nie potrafi prowadzic rozmowy,gestykuluje bezsensu,,,Skąd ona sie wzieła/??

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×