Kiedy Ida Nowakowska wróci do pracy? Po wypadku w TVP pojawiły się pierwsze informacje

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska we wtorek poważnie uszkodziła oko przed nagraniem Pytania na śniadanie. Właśnie przekazała wiadomości, w jakim jest stanie. Czy wróci do pracy?

Ida Nowakowska weszła do świata show-biznesu jako tancerka. Z czasem zainteresowała się nią telewizja. Od kilku lat jest związana z publicznym nadawcą. W TVP pracuje w Pytaniu na śniadanie i You Can Dance. Prowadzi także ważne imprezy organizowane przez stację. Przez lata zgromadziła sporą ilość fanów.

To oni zadrżeli o zdrowie ulubienicy po wypadku, jaki miał miejsce w Pytaniu na śniadanie. Czy po uszkodzeniu oka, Ida wróci na plan śniadaniówki?

Ida Nowakowska uszkodziła oko. Czy wróci do Pytania na śniadanie?

Ida Nowakowa pracuje w parze z Tomaszem Wolnym. Są jednym z ulubionych duetów prowadzących śniadaniówkę. Z uwagi na to, że program nadawany jest na żywo, pojawiają się dosyć często niezaplanowane sytuacje. We wtorkowym odcinku doszło do poważnego wypadku. Ida Nowakowska tuż przed swoim wejściem uszkodziła oko o gałąź.

Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa. Przed pierwszą rozmową w Pytaniu na śniadanie wpadałam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko – opisała Ida.

Z pomocą natychmiast ruszył Tomasz Wolny, który próbując ratować sytuację i nieco ulżyć Idzie w cierpieniu wpuścił jej do oka krople. Niestety pomogło to tylko na chwilę. Tuż po programie prezenterka udała się do okulisty, a diagnoza była jednoznaczna.

Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki – przekazała Ida.

W jakim obecnie jest stanie? Nowe wiadomości na temat stanu oka przekazała w relacji na Instagramie.

Oko na razie, niestety, nie najlepiej… Ale mam silny antybiotyk, więc wierzę, że niebawem będzie lepiej. Dziękuję za wszystkie wiadomości – poinformowała.

Czy pojawi się na dyżurze w kolejnym odcinku Pytania na śniadanie?

Ida Nowakowska powinna we wtorek 31 stycznia ponownie pojawić się na planie „Pytania na śniadanie”. Nie potwierdziła jednak swojej obecności w pracy. Być może będzie musiała odwołać więc swoje nagrania, a jej miejsce zajmie inna prowadząca – poinformował Super Express.

Życzymy Idzie szybkiego powrotu do zdrowia.


Ida Nowakowska - czy wróci do PnŚ?

Ida Nowakowska - czy wróci do PnŚ?

Ida Nowakowska - czy wróci do PnŚ?

Ida Nowakowska - czy wróci do PnŚ?

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×