Mąż Idy Nowakowskiej świętował urodziny. Gwiazda przez przypadek ujawniła jego wiek. Kto by pomyślał, że z niego taki młodziak

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska uczciła urodziny męża, Jacka Herndona. Przy okazji zdradziła, ile lat ma jej ukochany. Ta informacja dla wielu może być sporym zaskoczeniem.

Ida Nowakowska jest jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Nie tylko pojawia się w programach rozrywkowych, gdzie występuje w roli prowadzącej lub jurorki, ale także swoją obecnością uświetnia koncerty i inne wydarzenia organizowane przez wspomnianą stację. Od niedawna łączy pracę z wychowywaniem dziecka.

Jakiś czas temu Ida i jej mąż, Jack Herndon powitali na świecie długo wyczekiwanego synka. Chociaż chłopczyk pojawia się w social mediach dumnej mamy, na razie zakochani nie ujawniła jego imienia. Wiadomo jednak, że jest ono międzynarodowe:

To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces. Chrzciny już niebawem, właśnie to wszystko planujemy, ale jeszcze nie mamy określonego terminu — komentowała Ida Nowakowska w Jastrząb Post.

Ida Nowakowska uczciła urodziny męża. Ile lat ma Jack Herndon?

Nowakowska krótko po porodzie wróciła do pracy. Jak podkreśla jest to możliwe nie tylko dzięki podejściu Telewizji Polskiej, która zapewnia jej komfortowe warunki, ale także dzięki pomocy męża, Jacka Herndona i wsparciu jej mamy:

Dzięki temu, że mój mąż może sporo swojej pracy wykonywać zdalnie, możemy często podróżować razem, a dzięki temu, że moja mama również mogła z nami pojechać, mogę mieć najlepszą na świecie pomoc przy planie. I mamy super family work trip dzięki naszemu super team — zdradziła Ida Nowakowska na Instagramie.

Niedawno Jack świętował urodziny. Z tej okazji Ida przygotowała dla niego niespodziankę — apetycznie wyglądającą bezę, którą wręczono mu w jednej z restauracji. Obok niej pojawił się napis „29”, który zdradził wiek męża Nowakowskiej. Herndon jest rok młodszy od swojej żony. Nie zabrakło też gości, wśród których pojawiły się gwiazdy You Can Dance, wspólnie zaśpiewali Sto lat. 

Przypomnijmy, że Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się na studiach aktorskich w Stanach Zjednoczonych. Na początku byli przyjaciółmi. Po czasie połączyło ich gorące uczucie, które sprawiło, że postanowili się pobrać. W 2015 roku wzięli ślub w polskiej parafii Kalifornii, w Los Angeles.


Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×