Ida Nowakowska wyjechała do Tajlandii, gdzie doszło do wyczekiwanego spotkania z byłą gwiazdą TVP! „Nie mogłyśmy się sobą nacieszyć”

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska wyjechała z rodziną do Tajlandii i nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy na miejscu spotkała inną polską gwiazdę. Nie mogły się sobą nacieszyć, zwłaszcza że już od kilku lat nie jest dane im ze sobą współpracować.

Ida Nowakowska od lat jest gwiazdą TVP. Swoją przygodę przed kamerami zaczynała jednak w stacji TVN. Tam pojawiła się jako uczestniczka programu You Can Dance, a w kolejnej edycji programu została jedną z jurorek. Z czasem przeniosła się do Telewizji Polskiej, gdzie zaczęła prowadzić najbardziej popularne formaty. Widzowie kilka razy w tygodniu mogą ją oglądać w Pytaniu na śniadanie. W porannym paśmie odnalazła się idealnie, podobnie jak w macierzyństwie.

Ida jest jedną z tych mam, które nie zamierzały robić sobie długiego urlopu macierzyńskiego. Zaledwie kilka dni po wyjściu ze szpitala stawiła się w pracy, podając punkty na Eurowizji 2021. Synek towarzyszył jej za kulisami nagrywanych programów i szybko okazało się, że udało jej się wypracować wszelkie kompromisy pomiędzy show-biznesem a życiem rodzinnym.

Ida i jej mąż każdą chwilę wolną od pracy spędzają na walizkach. Mały Max ma nieco ponad rok, a już zdążył zwiedzić niemały kawałek świata. Teraz dumni rodzice postanowili pokazać mu jedno z najpiękniejszych miejsc Azji, czyli Tajlandię.

Ida Nowakowska pojechała do Tajlandii i spotkała inną polską gwiazdę

Chociaż polska jesień jak na razie nieco nas rozpieszcza, to Ida Nowakowska postawiła na znacznie cieplejsze miejsce. Razem ze swoim mężem Jackiem Herndonem, który odbywa podróż służbową, i synkiem Maxem wybrali się w egzotyczną podróż do Tajlandii.

Rodzinka wspiera Jack’a na jego wyjeździe służbowym!

Na miejscu doszło do zaskakującego spotkania. Okazuje się, że Tajlandię na swój urlop wybrała też inna polska gwiazda, którą doskonale Ida zna, czyli Marcelina Zawadzka. Przypomnimy, że Marcelina również pracowała w Pytaniu na śniadanie, a gwiazdy w duecie przez jakiś czas prowadziły program Bake Off. Ale Ciacho! Marcela przyznała, że w Polsce trudno im znaleźć czas na pielęgnowanie znajomości, ale udało im się to na drugim końcu świata.

Nie mogłyśmy się sobą nacieszyć. W Polsce trudno się spotkać, ale w Bangkoku już łatwiej – napisała Marcelina na jednym ze wspólnych zdjęć.

Ida i Marcela spędziły wspólnie uroczy wieczór, czym pochwaliły się w sieci. Zdjęcia, którymi podzieliła się Zawadzka, znajdziecie w naszej galerii. Była i obecna gwiazda TVP musiały polecieć aż na drugi koniec globu, żeby znaleźć czas na spotkanie.


Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka w Tajlandii

Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka w Tajlandii

Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka w Tajlandii

Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka w Tajlandii

Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka w Tajlandii

Ida Nowakowska i Marcelina Zawadzka w Tajlandii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×