Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu. Tak pomalowana wygląda jak klon Meghan Markle

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska pokazała się po porodzie. Rodziła w pełnym makijażu. Zdradziła fanom kolejne szczegóły z tego wyjątkowego dnia. Na najnowszym udostępnionym zdjęciu z porodówki wygląda niczym sobowtór Meghan Markle.

Ida Nowakowska w piątek urodziła swoje pierwsze dziecko. Z wcześniejszych wywiadów z prezenterką wiemy już, że powitała na świecie synka. W relacjach na Instastory, które nagrywała przed i bezpośrednio po porodzie, zdradziła, że narodziny dziecka przebiegły bez komplikacji i z pełną odpowiedzialnością poleca szpital, w którym rodziła.

Z każdego punktu widzenia jest to wyspecjalizowany szpital i powiem wam, że jestem zachwycona. Po prostu za-chwy-co-na – podkreśliła młoda mama.

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

W oczekiwaniu na rozwiązanie Ida zarejestrowała całą serię filmów, którymi postanowiła podzielić się ze światem w odpowiednim momencie. Na udostępnionych dzisiaj nagraniach możemy zobaczyć makijaż, w jakim prezenterka TVP trafiła na porodówkę. Nowakowska zupełnie nieplanowanie w tym szczególnym dla siebie momencie wyglądała jak gwiazda.

Mam rzęsy z „Pytania na śniadanie”, ponieważ po „Pytaniu” zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak było. Ale się wszystko dobrze skończyło – zdradziła fanom.

O wygląd tancerki zadbała zawodowa makijażystka, której Ida podziękowała na forum.

W kolejnej publikacji podzieliła się zdjęciem z synem, które powstało po jego narodzinach. Makijaż został wykonany na tyle profesjonalnie, że nawet po intensywnym porodzie wygląda jak zrobiony na potrzeby zdjęcia. Ulubienica widzów w takim ujęciu i tak pomalowana wygląda jak klon Meghan Markle. Co ciekawe, księżna Sussexu też lada dzień zostanie mamą.

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Poród kosztował Idę wiele emocji. Na razie zdobyła się tylko na kilka słów na ten temat, ale obiecała, że wkrótce nadrobi zaległości i podzieli się kolejnymi szczegółami:

Cześć kochani. Przepraszam, że od razu nie podzieliłam się z wami tą dla mnie przynajmniej cudowną wieścią, że urodziłam. To wszystko się tak szybko stało. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Może opowiem w pewnym momencie jak to w ogóle się wydarzyło. To jest po prostu wielki hardcore.

Z nagrań Nowakowskiej radość aż kipi. Widać, że spełniło się jej największe marzenie. Jeszcze raz gratulujemy.


Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Żałosne komentarze w stylu „za dużo jej na ekranie” czy „daj nam spokój”etc…
  Przecież żeby ją zobaczyć lub o niej poczytać trzeba CELOWO włączyć odpowiedni kanał w TV lub wpisać „Ida Nowakowska” w wyszukiwarkę! To wy hejterzy dajcie jej spokój! Ja musiałam wpisać „ida urodziła” żeby się dowiedzieć cokolwiek o wydarzeniu, więc przestańcie pieprzyć za przeproszeniem, że ktoś z czymś się komuś narzuca. Chyba nie macie swoich zainteresowań i swojego życia sądząc po tych głupich komentarzach. Młodej mamie i całej pięknej rodzince życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

 • Gość pisze:

  Pewnie była umówiona na cesarkę to wtedy makijaż nie przeszkadza.Oby zniknęła z ekranu.

 • Gośćrea pisze:

  Czas na Rogslska stara pannę

 • Gość pisze:

  Piękna, mądra, subtelna. Wszelkiego dobra!

 • Gość pisze:

  Mam nadzieję że pójdzie na roczny macierzyński🤣

 • Gość pisze:

  Antypatyczna osoba

 • Gość pisze:

  Nie poraża urodą.

 • Gość .❤️♥️♥️🎈🎈💙💙💙 życzy Marzena pisze:

  Wszystkiego dobrego, dużo zdrówka radości, szczęścia z narodzin dziecka,to Wielki dar i cud od Boga jakim jest narodziny dziecka, niech się chowa synek zdrowo ,i szczęście go nigdy nie opuszcza

 • Mama pisze:

  Kobieto daj nam spokój. Załóż pamiętnik i notuj sobie swoje „mądrości”. Ale nie dziel sie nimi z nami. Dziekuje

  • Gość pisze:

   Wydaje Ci się, że Ida Nowakowska narzuca się Tobie!? Wystarczy, że zmienisz zainteresowania, może jakąś książkę do ręki weźmiesz? Nie szukaj informacji na jej temat to nie będziesz pokrzywdzona przez jej „mądrości”, używaj pilota ile dusza zapragnie, a powinnaś odnaleźć upragniony spokój.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×