Szukaj

Ida Nowakowska kompletuje wyprawkę i urządza pokoik syna. Już zastanawia się nad tym, kim chłopiec będzie w przyszłości

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska przygotowuje się na moment, w którym powita na świecie synka. Podobno już zastanawia się nad jego przyszłością. Tygodnik podaje szczegóły.

Ida Nowakowska przyszłego męża, Jacka Herndona, poznała na studiach. Skończyli Uniwersytet Kalifornijski, gdzie studiowali aktorstwo. Najpierw łączyła ich tylko przyjaźń, po dwóch latach się w sobie zakochali. Ukochany oświadczył się Nowakowskiej w Warszawie, a w 2015 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Gwiazda TVP od dawna marzyła o tym, żeby zostać mamą. Te plany wkrótce się spełnią. Prowadząca Pytanie na śniadanie jest w szóstym miesiącu ciąży, o czym poinformowała w styczniu. Szczęśliwe rewelacje przekazała na łamach śniadaniówki. Koledzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla niej piękne podarunki.

Nowakowska przez wiele tygodni ukrywała swój stan. Odkąd poinformowała o ciąży, nie zamierza jej kamuflować. Chętnie dzieli się swoim szczęściem z internautami. Ujawniła płeć dziecka i powiedziała, że będzie to chłopiec, a także zdradziła swoje zachcianki. Lista smaków przeszła prawdziwą rewolucję.

Ida Nowakowska szykuje wyprawkę dla dziecka. Kim będzie jej syn?

Poród zbliża się wielkimi krokami. Rewia donosi, że Ida Nowakowska chce się jak najlepiej przygotować na moment, w którym powita na świecie maleństwo. Podobno właśnie dlatego razem z mężem kompletują wyprawkę i urządzają pokój synka. Zastanawiają się też nad jego przyszłością:

Ida i jej mąż, Amerykanin Jack Herndon, gromadzą już wyprawkę dla synka, urządzają mu pokoik, a w chwilach zadumy zastanawiają się, kim ich malec będzie w przyszłości – czytamy w tygodniku.

Magazyn dodaje, że dziennikarka z pewnością postara się przychylić synkowi nieba, szczególnie że ją także rodzice obdarzyli wielką miłością i wsparciem. Nowakowska jest dzieckiem malarki Joanny Marii Żamojdo i Marka Nowakowskiego. To oni towarzyszyli jej w ważnych momentach.

Gwiazda TVP w jednym z wywiadów zdradziła, że tata przychodził na jej spektakle, a także przekonywał do lektury:

Uważał, że im więcej książek przeczytam, tym będę… lepszą tancerką. Cieszyłam się, kiedy mogliśmy porozmawiać o jakiejś wspólnie przeczytanej książce. Odbierał mnie ze szkoły, wracaliśmy inie czytaliśmy. Chciałam mu zaimponować. Wiem, że bardzo mnie kochał, ale i wymagał. Potrafił powiedzieć: bez przesady, aż tak się Ida nie zmęczyła.

Ida marzyła, by ojciec zaprowadził ją do ołtarza, jednak się tego nie doczekała. Ojciec prezenterki TVP zmarł rok przed jej ślubem.


Ida Nowakowska i Jack Herndon

Ida Nowakowska i Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostaną rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×