Ida Nowakowska prowadzącą show za granicą! Polka zaczyna światową karierę. Na zdjęciach z planu towarzyszy jej synek. Jak słodko!

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska wybrała się z mężem i synkiem do Budapesztu, by pracować przy produkcji popularnego show za granicą. Jak zajmuje się dzieckiem na planie zdjęciowym?

Ida Nowakowska jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Po tym, jak została prowadzącą Pytanie na śniadanie, otworzyły się przed nią drzwi do kariery. W najbliższym czasie poprowadzi program You can Dance. Nowa generacja, a oprócz tego uświetnia swoją obecnością koncerty i inne wydarzenia organizowane przez TVP. Od kilku miesięcy umiejętnie łączy pracę z wychowywaniem dziecka.

Nowakowska od dłuższego czasu marzyła o tym, by zostać mamą, dlatego też, gdy wraz z mężem dowiedzieli się, że jest w ciąży, wprost szaleli z radości. Kilka miesięcy temu wraz z Jackiem Herndonem powitali na świecie synka, który od pierwszych chwil na świecie skradł ich serca. Dumni rodzice co jakiś czas pokazują maluszka w sieci. Obecnie są na etapie planowania chrzcin. W rozmowie z Jastrząb Post Ida zdradziła, że być może ujawni wtedy, jakie imię wybrali dla chłopca:

Niedługo planujemy chrzciny, mam nadzieję, że wtedy będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić. Każdy jakąś część tego wszystkiego zatrzymuje dla siebie, a to też jakoś tak wyszło, bo długo myśleliśmy i cały czas w jakimś sensie te dyskusje na temat imienia trwały i to tak naprawdę z tego wynikało.

Nim to jednak nastąpi, wszyscy wybrali się za granicę, gdzie konferansjerka pracuje przy produkcji popularnego show.

Ida Nowakowska zajmuje się synkiem w trakcie nagrań do popularnego zagranicznego show

Nowakowska urodziła na początku maja i w krótkim czasie wróciła do pracy. Choć chłopiec ma niespełna 3 miesiące, jego mama regularnie pojawia się przed kamerami oraz dużo podróżuje w celach służbowych. Niedawno w jedną z nich zabrała męża i synka. Panowie towarzyszą jej na planie zdjęciowym węgierskiego show Virutoso+. Gramy w tym samym języku, którego jest prowadzącą. Już na początku zdradziła, że wybrała się tam również po to, by pozwiedzać.

Dużo pytań jak to wszystko wygląda zza kulis. Nie tylko same nagrania przy tak dużej, międzynarodowej produkcji, ale też nasze wspólne podróże z maluszkiem.

Gwiazda właśnie opublikowała na Instagramie krótkie wideo, które powstało w przerwie między nagraniami. W opisie zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa.

Nagrania Virtuoso V4+, tego odnoszącego sukcesy międzynarodowego show na najwyższym poziomie była prawdziwą przyjemnością.

Gwiazda wybrała się do synka, aby sprawdzić, jak się miewa. W sięgającej ziemi pięknej jasnoróżowej kreacji pozuje przy wejściu do przyczepy, w której może wypoczywać i zajmować się chłopcem.

Internauci nie szczędzą pod jej adresem komplementów. Wiele kobiet pyta ją również o to, jak udaje jej się pogodzić obowiązki zawodowe z wychowaniem dziecka:

  • Jak Pani godzi obowiązki początkującej mamy i takiej ilości pracy? Podziwiam! Dużo zdrówka i siły dla Was.
  • Zjawiskowo piękna! I ta sukienka… Cudowna.
  • Jak anioł wyglądasz!
  • Najbardziej elegancka mama z wózkiem ever. Pozdrawiamy.

Z niecierpliwością czekamy na rezultaty prac na planie zdjęciowym tego węgierskiego show.


Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

bIda Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×