Ida Nowakowska tak wystylizowała syna na podróż, że nawet załoga samolotu oszalała na jego punkcie. Na pokładzie odbyła się sesja zdjęciowa

Ida Nowakowska

Ida Ida NowakowskaNowakowska

Ida Nowakowska z mężem i synkiem wybrali się w podróż. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami prosto z samolotu. Mały Max przebrany był za pilota. Uroczy chłopiec wyglądał jak rodem z filmu Top Gun. Nawet załoga wielkiej maszyny oszalała na jego punkcie. 

Ida Nowakowska niedawno została mamą po raz pierwszy. W maju przyszedł na świat jej synek. Gwiazda długo trzymała ciążę w tajemnicy i dopiero, gdy była w 6 miesiącu pokazała swoje krągłości w pełnej krasie. Zrobiła to podczas prowadzenia Pytania na śniadanie. Prezenterka nie zamierzała robić sobie długiego urlopu macierzyńskiego i zaledwie kilka dni po przyjściu na świat maluszka znowu pojawiła się na antenie. Po porodzie błyskawicznie wróciła do formy, a jej syn miał zapewnioną opiekę, dlatego nic nie stało na przeszkodzie, by mogła wrócić do śniadaniówki i innych zobowiązań.

Dumna mama niemal natychmiast po narodzinach synka pochwaliła się jego zdjęciem na Instagramie. Od tamtej pory regularnie gości on w jej social mediach i szybko stał się małą gwiazdą. Widać, że Ida znakomicie odnalazła się w nowej roli. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ wiele razy podkreślała w wywiadach, że marzy o tym, aby zostać mamą.

Ida Nowakowska z synkiem na lotnisku

Ida Nowakowska uwielbia podróżować, a wyjazdy z maluszkiem jej niestraszne. Chłopiec nie tylko często towarzyszy prezenterce za kulisami programów, które realizuje, ale zaradna mama nie boi się także odbywać z nim dłuższych podróży. Wiadomo, że pierwsze loty samolotem ma już za sobą. Ida właśnie pochwaliła się w social mediach kolejnym rodzinnym wyjazdem. Pokazała zdjęcia i nagrania z pokładu, a tam towarzyszy jej synek – Max i mąż Jack.

Gospodyni Pytania na śniadanie pochwaliła się naprawdę uroczymi fotkami z samolotu. Widać na nich, że maluszek ma sobie wyjątkowy strój. Jest przebrany za pilota i wygląda jak ze słynnego filmu Top Gun z Tomem Cruisem w roli głównej. Okazuje się, że ubranko, które ma na sobie, odziedziczył po swojej mamie.

To nie pierwszy lot Maxa, ale pierwszy raz miał na sobie ten Air Borne outfit, który ja miałam na sobie jak pierwszy raz leciałam samolotem – zdradziła Ida.

Max wyglądał w swoim stroju na tyle uroczo, że nawet obsługa samolotu postanowiła zrobić sobie zdjęcie z małym pasażerem. Wszystko zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że synek Idy to prawdziwy słodziak.


Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Komentarze