Ida Nowakowska pokazała się nieźle odmieniona. Nowa fryzura wywołała poruszenie wśród fanów

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska pojawiła się w telewizji w nowej fryzurze. W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy. Wyglądała naprawdę olśniewająco!

Ida Nowakowska (ur. 1990) to aktorka, tancerka i prezenterka. W 2014 roku ukończyła Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles. Zdobyła wiele prestiżowych nagród w konkursach tanecznych. W 2016 roku była jurorką w You Can Dance – Po prostu tańcz. W 2018 roku rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Od tego samego roku współprowadzi Pytanie na śniadanie The Voice Kids.

W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona. W maju bieżącego roku urodziło się ich pierwsze dziecko:  Maksymilian Marek. Podczas koncertu Bo w rodzinie siła pokazała się z nim na scenie. Jak mówi sama Ida, jest z synkiem nierozłączna. W wywiadzie z nami powiedziała:

Max towarzyszy mi od początku. Jak miał 6 tygodni byliśmy na pierwszym castingu do You Can Dance. Jest moim najcudowniejszym towarzyszem. To już kawał czasu. Teraz jest z moją mamą. Moja mama jest na backstage’u i praktycznie co program mi pomagała. Mamy fajnie w programie You Can Dance, bo możemy nagrywać troszkę, potem jest przerwa. Mogę być cały czas z Maxem, wszystko jest fajnie, tak na luzie i jestem za to wdzięczna.

Ida jest tak zżyta z dzieckiem, że nawet nie myśli o tym, aby oddać je pod opiekę opiekunki:

Ja jestem taką osobą, która nie chciałaby nigdy oddać mojego dziecka niani. U nas nigdy nie było żadnej niani w rodzinie. Nie mówię tutaj negatywnie, bo na pewno są sytuacje, gdzie potrzeba niania i nie jest moją rolą, żeby kogoś oceniać. Ale ja jestem na tym etapie, że nie mogę nawet na chwilę dać Maxa komuś na ręce, bo się boję, że będzie coś nie tak. Więc tylko jak na razie moja mama i Jack opiekują się Maxem. Wspólnie tworzymy taką drużynę. I jest super.

Cały wywiad z Idą możecie zobaczyć poniżej.

Ida Nowakowska w nowej fryzurze. Jak teraz wygląda?

Ida Nowakowska dotychczas pojawiała się głównie w wyprostowanych włosach. Często eksperymentowała z kolorami, ale trzymała się głównie ciemnych barw.  Mogliśmy ją zobaczyć w nowym wydaniu podczas finału programu Wirtuozi V4+. Ida pojawiła się w nim w kręconych włosach z nieco zmienionym kolorem. Jej zdjęcia zobaczycie w galerii.

Program Wirtuozi V4+ to konkurs muzyki klasycznej. Wczoraj był on emitowany na antenie TVP Kultura. W konkursie uczestniczyli młodzi muzycy z kilku państw Europy. Sama Ida o swoim zaangażowaniu w międzynarodowy program opowiedziała Plejadzie. Nie kryła tego, że miło jest się znaleźć w tak prestiżowym gronie. Jak wyjawiła:

Zostałam zaproszona do prowadzenia tego programu i od razu bardzo się ucieszyłam. To jest międzynarodowa produkcja na najwyższym poziomie, więc cieszę się, że mogę wykorzystywać swoje umiejętności związane z językiem angielskim.

Jak podoba się wam Ida w nowej fryzurze?


Nowa fryzura Idy Nowakowskiej

Nowa fryzura Idy Nowakowskiej

Nowa fryzura Idy Nowakowskiej

Nowa fryzura Idy Nowakowskiej

Nowa fryzura Idy Nowakowskiej

Nowa fryzura Idy Nowakowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×