Szukaj

Ida Nowakowska pochwaliła się relacją z baby shower. To już ostatnie chwile przed porodem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska pochwaliła się w sieci zdjęciami i nagraniami z baby shower, które zorganizowały dla niej przyjaciółki. Nie zabrakło pięknych dekoracji i smakołyków. Zobaczcie, jak doskonale bawiła się przyszła mama.

Ida Nowakowska spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Prezenterka Pytania na śniadanie i jurorka Dance Dance Dance ogłosiła szczęśliwą nowinę, będąc dopiero w szóstym miesiącu ciąży. W tym czasie nikt nawet nie spodziewał się, że pod luźniejszymi ubraniami skrywa ciążowy brzuszek. Z fanami podzieliła się tą informacją podczas programu na żywo. W śniadaniówce pokazała swoje krągłości a redakcyjni koledzy przygotowali dla niej tort, oraz piękne bukiety kwiatów. Kilka godzin później tę samą informację opublikowała również na Instagramie, dodając zdjęcie, na którym pozuje razem z ukochanym mężem Jackiem.

Pomimo ciąży Ida nie zamierza zwalniać tempa i cały czas jest aktywna zawodowo. Oczekiwanie na dziecko dodało jej jeszcze więcej energii. Cały czas możemy oglądać przyszłą mamę w PnŚ, ale także w tanecznym show, oraz na antenie TVP Kobieta. Gwiazda przyznała, że dopóki będzie się dobrze czuła, nie zamierza iść na urlop.

Podchodzę do tego na luzie i myślę, że będę wiedziała, kiedy przyjdzie ten moment, by zrobić sobie przerwę, bo na przykład nie mam siły. Wszyscy dookoła tez tak mi mówią: „Ida, rób tak, jak czujesz”. Telewizja daje mi radość i energię, po prostu ją kocham. Mam wrażenie, że lepiej się czuję, jak pracuję, niż jak robię cokolwiek innego – komentowała w Party.

Ida Nowakowska pokazała relację z baby shower

Ida w wywiadach nigdy nie ukrywała, że jej największym marzeniem jest macierzyństwo. Odkąd ogłosiła ciążę, pragnie dzielić się swoim szczęściem z fanami, a na Instagramie nie szczędzi kolejnych zdjęć, na których internauci mogą podziwiać jej krągłości. Brzuszek gwiazdy jest już sporych rozmiarów i wiadomo, że poród zbliża się wielkimi krokami. Ostatnie chwile przed tym ważnym dniem to idealny czas na to, by urządzić baby shower. O imprezie dla przyszłej mamy pamiętały przyjaciółki Idy, które sprawiły jej wielką niespodziankę.

Ida Nowakowska baby shower

Ida Nowakowska baby shower

Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami nagraniami i kadrami z tego wyjątkowego dnia. Nie zabrakło oczywiście balonów, oraz innych dekoracji, które zwiastują narodziny synka Idy. Stół uginał się też od słodkich i wytrawnych pyszności. Widać, że wszystkim paniom dopisywał również znakomity humor.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na szczęśliwe rozwiązanie. W naszej galerii zdjęcia z baby shower Idy.


Ida Nowakowska baby shower

Ida Nowakowska baby shower

Ida Nowakowska baby shower

Ida Nowakowska baby shower

Ida Nowakowska baby shower

Ida Nowakowska baby shower

Dodaj komentarz

  • GośćTika pisze:

    a czy przypadkiem nie popełniono przestępstwa w okresie pandemii minister zdrowia zabronił gromadzenia się

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×