Ida Nowakowska odradza korzystania z Tindera. Podzieliła się osobistym doświadczeniem. Co na to jej mąż?

Ida Nowakowska o Tinderze

Ida Nowakowska o Tinderze

Ida Nowakowska przestrzega przed korzystaniem z Tindera. Gdzie w takim razie jej zdaniem najlepiej znaleźć miłość? Swoimi wskazówkami podzieliła się na łamach Faktu. Zobacz, co takiego wyznała.

Ida Nowakowska od lat jest szczęśliwą żoną. Miłość znalazła u boku Amerykanina Jacka Herndona, przy którym czuje się na tyle dobrze, że jest gotowa powiększyć z nim rodzinę:

Byłam gotowa, żeby zostać mamą już dawno. Od zawsze chciałam być mamą. Jak byłam małą dziewczynką zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia. A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy – wyznała gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Ida Nowakowska na temat miłości. Gdzie jej szukać?

Ida swojego męża poznała na studiach. Gdyby wciąż była singielką, nie szukałaby miłości zarówno przez internet, jak i telefoniczne aplikacje randkowe. Jak wyznała w rozmowie z Faktem, zna lepsze miejsce gdzie można znaleźć drugą połówkę – kościół, w którym można spotkać naprawdę ciekawych ludzi:

To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze. Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! 

Ida Nowakowska – Opole 2019, Od Opola do Opola

Ida Nowakowska – Opole 2019, Od Opola do Opola. Jak wyglądała i w co się ubrała?

Okazuje się, że Nowakowska nie boi się mówić o tym głośno. Wręcz przeciwnie, debaty o tym, że w kościele można spotkać miłość swojego życia, prowadzi nawet w taksówce, przekonując do tego wolnych kierowców i nawet podając adresy świątyń.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan o nowej prowadzącej „The Voice”! Jej słowa cytują dziś wszyscy! Co na to Ida Nowakowska?


Ida Nowakowska - jesienna ramówka TVP

Ida Nowakowska - jesienna ramówka TVP

Ida Nowakowska z mężem Jackiem Herdonem

Ida Nowakowska z mężem Jackiem Herdonem

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×