Ida Nowakowska obcięła włosy i zafundowała sobie grzywkę! Po długich pasmach zostało wspomnienie

Ida Nowakowska nowa fryzura

Ida Nowakowska nowa fryzura

Ida Nowakowska jeszcze nigdy tak odważnie nie ścięła włosów. Wszystko zrelacjonowała w sieci. Jak wygląda po metamorfozie?

Ida Nowakowska to jedna z najbardziej rozchwytywanych twarzy Telewizji Polskiej. Prezenterka od lat robi karierę na antenie TVP. Wcześniej współpracowała z TVN, gdzie najpierw pojawiła się jako uczestniczka You Can Dance, a później dołączyła do grona jurorów.

Z czasem jednak zmieniła pracodawcę, a w państwowej telewizji otrzymała wiele ciekawych ofert. Na stałe prowadzi Pytanie na śniadanie u boku Tomasza Wolnego, ale też kilka rozrywkowych formatów.

Od ponad roku absorbującą pracę łączy z wychowaniem syna. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jej wielkim marzeniem jest posiadanie dziecka. Razem z mężem Jackiem przez lata starali się o powiększenie rodziny. W końcu w maju 2021 roku dołączył do nich mały Max, który jest jej oczkiem w głowie. Chłopiec od pierwszych tygodni życia towarzyszy swojej mamie za kulisami nagrywanych przez nią programów.

Ida Nowakowska zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Ida od samego początku, gdy wkroczyła do świata show-biznesu, nosi bardzo długie włosy. Gwiazda kilka razy jednak zmieniała ich kolor. Poznaliśmy ją jako blondynkę, ale od kilku lat nie farbuje już włosów na tak jasny odcień. Jest wierna ciemnym pasmom, które rozjaśnia jedynie delikatnymi refleksami.

Prezenterka nie eksperymentowała zbytnio z długością włosów. Ostatnio kosmyki były już tak długie, że sięgały pasa. Postanowiła to jednak zmienić. Ida wybrała się do fryzjera, co zrelacjonowała na Instagramie. Pochwaliła się kilkoma nagraniami z wizyty w salonie. Przyznała, że jej włosy są już za długie i potrzebują cięcia. Długo zastanawiała się co zrobić, aż fryzjer w końcu chwycił za nożyczki i podjął decyzję za nią.

Na podłogę spadło sporo włosów. Widać, że Ida skróciła pasma o minimum 15 centymetrów. Teraz fryzura sięga zaledwie za ramiona. Pojawiła się też dłuższa, zaczesana na boki grzywka. Po cięciu prezenterka wygląda bardzo świeżo. Zdjęcia w galerii.


Ida Nowakowska obcięła włosy

Ida Nowakowska obcięła włosy

Ida Nowakowska obcięła włosy

Ida Nowakowska obcięła włosy

Ida Nowakowska obcięła włosy

Ida Nowakowska obcięła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×