Szukaj

Ida Nowakowska o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP. Zdradziła, jak jej decyzję przyjęli współpracownicy

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak zareagowała na odważną decyzję Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka kilka dni temu opuściła Pytanie na śniadanie. Co na ten temat powiedziała jej była redakcyjna koleżanka?

Marzena Rogalska podjęła bardzo ważne kroki w swojej zawodowej karierze. Dziennikarka po kilkunastu latach współpracy z TVP postanowiła opuścić telewizję publiczną. Była ona jedną z największych gwiazd stacji i prowadziła większość flagowych programów. Decyzję o odejściu podjęła z dnia na dzień, a fanów poinformowała, o wszystkim wydając oficjalne oświadczenie na Instagramie. Nie ukrywała, że momentem przełomowym, który przesądził o wszystkim, był ogólnopolski strajk niezależnych mediów.

Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – brzmiał fragment komunikatu gwiazdy.

Następnego ranka gwiazda miała się pojawić na antenie w programie Pytanie na śniadanie, który prowadziła od ponad dekady w towarzystwie Tomka Kammela. Stacja pomimo ogromnego zaskoczenia szybko znalazła za nią zastępstwo. U boku dziennikarza w śniadaniówce pojawiła się Izabella Krzan. Była Miss Polonia nie ukrywała, że bardzo przeżywała swój debiut w śniadaniówce.

Ida Nowakowska o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP

Ida Nowakowska również jest jedną z gwiazd PnŚ. Przed kamerami czuje się dosłownie, jak ryba w wodzie, a fani programu komplementują jej profesjonalizm i swobodę. Ostatnio ulubienica widzów zrobiła ogromną niespodziankę, gdy podczas programu na żywo poinformowała o tym, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka i pokazała sporych rozmiarów krągłości, które do tej pory skrzętnie ukrywała przed światem.

Prezenterka zdecydowała się porozmawiać z reporterką magazynu Party, której zdradziła, jak wyglądało odejście Marzeny Rogalskiej z Pytania na śniadanie. Okazuje się, że redakcyjni koledzy dziennikarki, byli bardzo zaskoczeni decyzją, którą podjęła.

Nikt się tego nie spodziewał (…). Marzena jest bardzo fajną osobą, którą myślę, że wszyscy bardzo cenili za jej poczucie humoru i profesjonalizm, więc zaskoczenie wielkie – mówiła Ida Nowakowska.

Przyszła mama wyjawiła też w rozmowie, czy będzie tęskniła za koleżanką z pracy.

Mnie zawsze brakuje wszystkich. Jak ja kogoś poznam i polubię, to zawsze mi brakuje tej osoby. Na szczęście jest tak w tym świecie show-biznesu, że się wszyscy gdzieś tam mijamy i widujemy – stwierdziła Ida.

Chociaż dla większości osób pożegnanie Marzeny z TVP było sporym zaskoczeniem, to dziennikarka w pierwszym wywiadzie, jakiego udzieliła po rezygnacji ze swojej posady, wyznała, że o swojej decyzji otwarcie powiedziała Tomkowi Kammelowi.

 

 

 


Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Jak mieszka Marzena Rogalska?

Jak mieszka Marzena Rogalska?

Ida Nowakowska - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - Wiosenna ramówka TVP 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×