Szukaj

Ida Nowakowska w TVP pracuje ze swoją idolką. „Inspirowaliśmy się nią i podziwialiśmy”. Dzieli je tylko kilka lat różnicy

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w TVP od niedawna pracuje ze swoją idolką. W jednym z wywiadów powiedziała, że od wielu lat śledzi jej karierę.

Ida Nowakowska jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Publiczność lubi ją do tego stopnia, że stacja stawia przed nią nowe wyzwania. Do takich należy program Ameryka dla się lubić, który zadebiutował na antenie 12 września 2020 roku. Według pierwszych planów miał on trafić do wiosennej ramówki, ale przez pandemię przesunięto go na jesień. Wyemitowano osiem odcinków – każdy spotkał się z entuzjastyczną reakcją widzów.

Nowakowska poprowadziła też Eurowizję Junior 2020, podczas której zrobiła niemałe show. Wystąpiła nie tylko w roli konferansjerki, ale także zatańczyła w czasie występu Alicji Szemplińskiej. Jej solowy układ zdecydowanie przyciągał uwagę.

Ida Nowakowska na temat Katarzyny Cichopek. Jak ocenia ich współpracę?

Ida od ponad roku współprowadzi Pytanie na śniadanie. Na wizji towarzyszy jej Tomasz Wolny. Prezenterzy w ciekawy sposób prowadzą rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Duet zaskarbił sobie sympatię widzów. Dowodem mogą być pozytywne komentarze, które pojawiają się w mediach społecznościowych niemal po każdym odcinku z ich udziałem.

Niedawno do ekipy śniadaniówki dołączyła Katarzyna Cichopek, której na wizji partneruje Maciej Kurzajewski. Ida Nowakowska w rozmowie z Faktem podkreśla, że bardzo cieszy ją ta sytuacja. Dodaje, że aktorka jest jej idolką:

Wszyscy ją kochają. Jest ciepła, otwarta i bardzo skromna. Mam wrażenie, że ona ze wszystkimi z mojego pokolenia dorastała, a my z nią. W telewizji zawsze gdzieś była wtedy Kasia, inspirowaliśmy się nią i podziwialiśmy. To fajne, że teraz mogę z nią pracować — mówi Ida Nowakowska.

Warto wspomnieć, że gwiazdy dzieli 8 lat różnicy. Ida wkrótce skończy 30 lat, Kasia w tym roku świętowała 38 urodziny.

Katarzyna Cichopek o Pytaniu na śniadanie

Kasia Cichopek we wrześniu dołączyła do obsady porannego programu. Miesiąc po swoim debiucie na ten temat wypowiedziała się w rozmowie z Jastrząb Post. Powiedziała, że atmosfera na planie jest fantastyczna, a ekipa bardzo ją wspiera:

Jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Oglądacie odcinki z udziałem Kasi?


Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Ida Nowakowska - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×