Szukaj

Ida Nowakowska zdradziła swoją ciążową zachciankę. Gwiazda ciągle marzy tylko o jednym

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska spodziewa się pierwszego dziecka. Prowadząca Pytanie na śniadanie postanowiła zdradzić fankom, jakie ma zachcianki w odmiennym stanie. Ma też dobre rady dla innych ciężarnych. 

Ida Nowakowska kilka tygodni temu zaskoczyła fanów szczęśliwą nowiną. Gospodyni Pytania na śniadanie i jej mąż Jack Herndon spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że marzy, by zostać mamą.

Informację o ciąży przekazała w bardzo zaskakujący sposób. Podczas programu na żywo zdradziła, że to już szósty miesiąc i pokazała krągłości. Wcześniej nikt nie domyślał się, że szczuplutka prezenterka już niedługo powita na świecie maluszka. Chociaż Ida dosyć długo ukrywała swój odmienny stan, to po przekazaniu wspaniałej nowiny bardzo chętnie pokazuje kolejne zdjęcia z brzuszkiem w roli głównej, a także dzieli się swoimi wrażeniami.

Nie tylko Ida rozpływa się nad swoją ciążą. Również jej mąż na wieść o powiększeniu rodziny zareagował z ogromnym wzruszeniem, o czym jego żona opowiedziała w rozmowie z magazynem Party.

Widziałam w jego oczach takie niedowierzanie, to jest niesamowite, widzieć osobę, którą kochasz, że twoja miłość stworzyła coś nowego, to jest przepiękne, takie wręcz wzruszające. Do dziś będę pamiętać w oczach taką głębię.

Ida Nowakowska opowiedziała o swoich ciążowych zachciankach

Brzuszek Idy jest już mocno widoczny, a przyszła mama chętnie podkreśla go kreacjami. Wiadomo już, że urodzi syna, a sama rozmowa o ciąży i zbliżającym się porodzie bardzo ją wzrusza.

Jestem tak szczęśliwa, że jak tylko zaczynam mówić o moim synku, natychmiast się rozklejam. Nie potrafię opanować łez radości – komentuje przyszła mama.

Ciężarna gwiazda cały czas jest bardzo aktywna na Instagramie. Fanki mają do niej mnóstwo pytań, a ona nie ma przed nimi zbyt wielu tajemnic i chętnie odpowiada na większość z nich. Ostatnio została zapytana o to, czy towarzyszą jej typowe dla tego stanu zachcianki. Odpowiedziała bardzo dyplomatycznie:

Dużo osób pyta o te zachcianki ciążowe. Ja mam zachciankę największą taką jedną w życiu, żeby mój dzidziuś był bardzo zdrowy, dlatego staram się niezwykle zdrowo odżywiać i naprawdę czuję, że potrzebuje takich rzeczy – powiedziała na Instagramie.

Przyszła mama postanowiła też poruszyć temat odżywiania w ciąży. Uważa, że ciężarna też może pozwolić sobie na ulubione smakołyki, ale powinna je jeść z głową:

Czipsy dla kobiet w ciąży nie są dobre, chociaż oczywiście są takie naturalne bez konserwantów, więc jeżeli jest taka zachcianka, to tylko takie wybierajcie. Ja jem bardzo dużo warzyw, staram się cały czas uzupełniać żelazo. Uważam, że zdrowa dieta to podstawa.

Ida jest już na ostatniej prostej do powitania upragnionego dziecka. Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy pierwsze zdjęcia maluszka.


Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska eksponuje brzuszek - Wiosenna ramówka TVP 2021

Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×