Szukaj

Poruszające zdjęcie Idy Nowakowskiej na grobie ojca podbija sieć: „Z tatą w sercu przez całe życie”

Ida Nowakowska swoim najnowszym wpisem na Instagramie poruszyła cały Internet. To świadectwo prawdziwej miłości, będące dowodem ogromnej tęsknoty. Więź, która łączyła ją z ojcem jest niesamowita. Niestety hejterzy także dali o sobie znać.
Ida Nowakowska poruszające zdjęcie ojca

Ida Nowakowska poruszające zdjęcie ojca

Ida Nowakowska wielokrotnie pokazała, że jest wrażliwą i delikatną kobietą. Nikt jednak nie przypuszczał, że jej najnowszy post na Instagramie wyciśnie z fanów tyle łez! to nieprawdopodobne jakim uczuciem darzyła swojego ojca, który odszedł z tego świata w 2014 roku. Marek Nowakowski zawsze wspierał swoją córkę i pomagał jej spełniać marzenia. Teraz łaskawym wzrokiem patrzy na nią z góry i kibicuje jej, gdy ta wspina się na kolejne szczeble kariery i zaskarbia sobie coraz większą sympatię widzów .

Jej najnowszy wpis na Instagramie to prawdziwy wyciskacz łez. Tancerka niejednokrotnie pokazała, że życie ludzkie jest najcenniejszą rzeczą, jaką możemy otrzymać będąc na ziemi. Postanowiła spędzić Dzień Ojca w wyjątkowy sposób. Nikt nie spodziewał się, że ten wpis wywoła tak ogromne poruszenie wśród fanów.

Ida jest córką wybitnego polskiego pisarza Marka Nowakowskiego. Niestety mistrz pióra zmarł po wieloletniej walce z chorobą, przeżywszy 79 lat. Jego ciało spoczywa na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach, gdzie często odwiedza go córka.

Idę Nowakowską i jej ojca łączyły bardzo silnie więzi. Tata wielokrotnie służył jej dobrą radą, cieszył się z jej sukcesów, czy pocieszał po porażce – choć było ich niewiele. W tym ważnym dniu, który jest zwieńczeniem starań wszystkich ojców nie mogło jej zabraknąć przy grobie ukochanego taty. Na Instagramie opublikowała wzruszający wpis, który jest najbardziej poruszającą rzeczą, jaką dziś zobaczycie w Internecie:

Dzień Ojca kończę modlitwą. Z Tatą w sercu przez życie – napisała pod postem.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nie mogą uwierzyć własnym oczom. Nie zabrakło wyniosłych słów chwalących tancerkę, ale i tych, którzy nawet w tak ważnym dniu krytykowali artystkę za formę w jakią wyraziła swoją miłość do ojca. Uważamy, że każdy ma prawo tęsknić za zmarłymi na swój własny sposób, a szerzenie nienawiści jest wręcz niedopuszczalne!

Zobacz: Afera w “Dance Dance Dance”! Adam Zdrójkowski uderzył w “Taniec z gwiazdami”! Ujawnił niewygodne kulisy z planu show Polsatu

Zobacz: Sensacja! Z programem “Dance Dance Dance” pożegnali się najwięksi faworyci show! To wielki cios dla wszystkich fanów!

Zobacz: Dzisiejszy odcinek “Dance Dance Dance” to był prawdziwy horror! Z show TVP odpadła ulubiona przez widzów para!

 


Ida Nowakowska na grobie ojca

Ida Nowakowska na grobie ojca

Marek Nowakowski książka

Marek Nowakowski książka

Ida Nowakowska - Instagram

Ida Nowakowska - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×