Poruszające zdjęcie Idy Nowakowskiej na grobie ojca podbija sieć: „Z tatą w sercu przez całe życie”

Ida Nowakowska poruszające zdjęcie ojca

Ida Nowakowska poruszające zdjęcie ojca

Ida Nowakowska swoim najnowszym wpisem na Instagramie poruszyła cały Internet. To świadectwo prawdziwej miłości, będące dowodem ogromnej tęsknoty. Więź, która łączyła ją z ojcem jest niesamowita. Niestety hejterzy także dali o sobie znać.

Ida Nowakowska wielokrotnie pokazała, że jest wrażliwą i delikatną kobietą. Nikt jednak nie przypuszczał, że jej najnowszy post na Instagramie wyciśnie z fanów tyle łez! to nieprawdopodobne jakim uczuciem darzyła swojego ojca, który odszedł z tego świata w 2014 roku. Marek Nowakowski zawsze wspierał swoją córkę i pomagał jej spełniać marzenia. Teraz łaskawym wzrokiem patrzy na nią z góry i kibicuje jej, gdy ta wspina się na kolejne szczeble kariery i zaskarbia sobie coraz większą sympatię widzów .

Jej najnowszy wpis na Instagramie to prawdziwy wyciskacz łez. Tancerka niejednokrotnie pokazała, że życie ludzkie jest najcenniejszą rzeczą, jaką możemy otrzymać będąc na ziemi. Postanowiła spędzić Dzień Ojca w wyjątkowy sposób. Nikt nie spodziewał się, że ten wpis wywoła tak ogromne poruszenie wśród fanów.

Ida jest córką wybitnego polskiego pisarza Marka Nowakowskiego. Niestety mistrz pióra zmarł po wieloletniej walce z chorobą, przeżywszy 79 lat. Jego ciało spoczywa na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach, gdzie często odwiedza go córka.

Idę Nowakowską i jej ojca łączyły bardzo silnie więzi. Tata wielokrotnie służył jej dobrą radą, cieszył się z jej sukcesów, czy pocieszał po porażce – choć było ich niewiele. W tym ważnym dniu, który jest zwieńczeniem starań wszystkich ojców nie mogło jej zabraknąć przy grobie ukochanego taty. Na Instagramie opublikowała wzruszający wpis, który jest najbardziej poruszającą rzeczą, jaką dziś zobaczycie w Internecie:

Dzień Ojca kończę modlitwą. Z Tatą w sercu przez życie – napisała pod postem.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nie mogą uwierzyć własnym oczom. Nie zabrakło wyniosłych słów chwalących tancerkę, ale i tych, którzy nawet w tak ważnym dniu krytykowali artystkę za formę w jakią wyraziła swoją miłość do ojca. Uważamy, że każdy ma prawo tęsknić za zmarłymi na swój własny sposób, a szerzenie nienawiści jest wręcz niedopuszczalne!

Zobacz: Afera w “Dance Dance Dance”! Adam Zdrójkowski uderzył w “Taniec z gwiazdami”! Ujawnił niewygodne kulisy z planu show Polsatu

Zobacz: Sensacja! Z programem “Dance Dance Dance” pożegnali się najwięksi faworyci show! To wielki cios dla wszystkich fanów!

Zobacz: Dzisiejszy odcinek “Dance Dance Dance” to był prawdziwy horror! Z show TVP odpadła ulubiona przez widzów para!

 


Ida Nowakowska na grobie ojca

Ida Nowakowska na grobie ojca

Marek Nowakowski książka

Marek Nowakowski książka

Ida Nowakowska - Instagram

Ida Nowakowska - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×