Bolesna wpadka Idy Nowakowskiej na planie „Pnś”. To się mogło skończyć tragicznie!

Ida Nowakowska miała wypadek na planie

Ida Nowakowska miała wypadek na planie

Ida Nowakowska miała groźnie wyglądający wypadek na planie Pytania na śniadanie. Co się wydarzyło w śniadaniówce TVP?

Ida Nowakowska jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadzi programy You can dance oraz Pytanie na śniadanie, jest jurorką Dance Dance Dance, a także zapowiada ważne koncerty emitowane w TVP. Od niedawna pracę łączy z wychowywaniem synka, który urodził się kilka tygodni temu.

Po narodzinach synka szybko wróciła do Pytania na śniadanie. Dzisiejszy odcinek na długo zapamięta. Zaliczyła bowiem bolesną wpadkę.

Wpadka Idy Nowakowskiej w Pytaniu na śniadanie

O tym, że prowadzenie programów na żywo rządzi się swoimi prawami, niejednokrotnie przekonali się prezenterzy różnych stacji telewizyjnych. Nie sposób bowiem uchronić się od potknięć językowych, czasami trzeba nieoczekiwane wydarzenie obrócić w żart lub zmienić temat. Nie można też cofnąć słów, które padły na antenie albo dzieje się coś nieprzewidzianego. Tym razem trafiło na Idę Nowakowską. Wszystko wyglądało niebezpiecznie.

Prezenterka TVP, a także tancerka i jurorka w talent show, musiała zostać wybawiona z opresji przez aż trzech mężczyzn. Do zdarzenia doszło na planie Pytania na śniadanie, kiedy to Ida postanowiła zrobić szpagat. Nie od dziś wiadomo, że tego typu figury nie są dla niej problemem.

Zdecydowała utrudnić sobie zadanie i zdecydowała, że nogi położy na stołkach. Niestety pomysł nie był najlepszy i doszło do wypadku. Meble, które miały być podporą, przewróciły się, a tancerka upadła. Na nagraniu nie wygląda to dobrze.

Ida Nowakowska jest bardzo wygimnastykowana i w zasadzie tylko to uratowało ją od nieszczęścia. Trudno sobie wyobrazić, co by się mogło stać, gdyby nie była dobrze rozciągnięta.

Jak widać na wideo, samą zainteresowaną jej wpadka mocno rozbawiła. Gwiazda Pytania na śniadanie nie mogła przestać się śmiać. Zarówno współprowadzący program Tomasz Wolny, jak i gotujący w tym odcinku Jakub Steuermark postanowili pomóc koleżance i próbowali ją podnieść, jednak rozbawienie Nowakowskiej skutecznie utrudniało zadanie.


Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Ida Nowakowska - gwiazdy na pokazie mody

Ida Nowakowska pokazała, jak ściąga pokarm z piersi

Ida Nowakowska pokazała, jak ściąga pokarm z piersi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×