Ida Nowakowska ledwie wróciła do Stanów, a już znalazła się w dość nietypowym miejscu

Ida Nowakowska o swoim dzieciństwie

Ida Nowakowska o swoim dzieciństwie

Co Ida Nowakowska robi w Stanach Zjednoczonych?

Ida Nowakowska sześć lat temu wzięła udział w pierwszej edycji programu You Can Dance. Brak wygranej nie podciął jej skrzydeł. Wręcz przeciwnie i zmotywowało ją to tylko do większej pracy nad swoimi umiejętnościami. Nowakowska wyjechała do USA i to właśnie za oceanem poznała miłość swojego życia, męża Jacka Herndona. Wiosną 2016 Ida powróciła do You Can Dance. W 9. edycji show ocenia talent uczestników ponieważ zasiadła w jury.

Zobacz: Seksowna Ida Nowakowska w „You Can Dance 9”. Wiemy, kto przygotował jej stylizację 

Ida zdradziła, że w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż za Amerykanina Jacka Herndona. Na uroczystości pojawiło się 150 osób. Wiemy, że z mężem poznali się na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali razem aktorstwo. Wspólnie tworzyli sztukę i tak się zaprzyjaźnili, a w końcu w sobie zakochali. Kiedy skończył się program You Can Dance, Nowakowska wróciła do Stanów. Od razu zabrała się do pracy. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcia zrobione… na pustymi! Tancerka będzie grała w klipie, albo w filmie!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Idy.

Zobacz: TYLKO U NAS! Ida Nowakowska – mamy jej zdjęcia ze ślubu. W sukni ślubnej wyglądała jak księżniczka. Opowiedziała nam też o mężu Jacku Herndonie. Zobaczcie całą rozmowę 

Co Ida Nowakowska robi w Stanach Zjednoczonych?

Co Ida Nowakowska robi w Stanach Zjednoczonych?

Ida Nowakowska na pustyni w Stanach Zjednoczonych

Ida Nowakowska na pustyni w Stanach Zjednoczonych


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×